Probiosan (Energy)

Probiosan (Energy)

14,90 €

Prestížny od ENERGY - tento produkt máte na dosah ruky takmer zadarmo za 14,90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

ENERGY

No tak toto je gól: od obľúbenej značky ENERGY - tento produkt kúpite s výnimočnou zľavou za 14,90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Probiosan (Energy)

Doplnky výživy

Obsah: 90 kapsúl

Originálna kombinácia sladkovodnej riasy chlorela, inulínu a probiotickej kultúry

Probiosan - bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenedoisa, obohatenú o inulín a účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Použitie:

prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie
pomáha regenerácii črevnej mikroflórypo liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie
obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo naopak hnačku
má silné detoxikační účinky
prospieva aj v prípadoch, keď treba vzdorovať alergiám a únave.
na všeobecné zlepšenie funkcie čriev, stimuláciu rastu aeróbnych (prospešných) baktérií
na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách
na podporu normálnej peristaltiky.

Odporúča sa ako doplnok stravy tým, ktorí majú vyšší nárok na príjem aminokyselín (bielkovín) a vlákniny, najmä pri diétach, v období rastu, pri zvýšenej fyzickej záťaži alebo ako dodatok k vegetariánskej strave.

Probiotický komplex je monokultúra alebo zmiešaná kultúra mikroorganizmov, ktoré priaznivo ovplyvňujú organizmus človeka a podporujú funkciu prirodzenej mikroflóry v tele. V tomto prípade predstavuje pol miliardy baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v pomere 50:50. Táto dávka zaisťuje účinnú kolonizáciu črevného traktu, pomáha správnemu vstrebávaniu živín v čreve a zaisťuje pravidelnosť stolice.

Chlorella pyrenedoisa obsahuje biologicky viazané vitamíny (B, C a E), minerály (fosfor, draslík, horčík, vápnik, železo, mangán a zinok), stopové prvky, aminokyseliny, vlákninu a chlorofyl. Priaznivo stimuluje imunitný systém, znižuje cholesterol v krvi a pečeni, zlepšuje funkciu čriev a črevné vylučovanie.

Inulín funguje pre probiotický komplex ako nosič účinných látok, zdroj živín a správca prostredia. Okrem iného pomáha predchádzať infekčnej hnačke a prispieva k odolnosti nášho tela voči banálnym a nebezpečným infekciám. Chráni črevo pred zápalovým a dokonca aj nádorovým ochorením.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná – v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula 1–3x denne Uchovávajte na chladnom a tmavom mieste, najlepšie v chladničke. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia: 90 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce