PuripHy - alkalické kvapky

PuripHy - alkalické kvapky, 60ml

29,90 €

Váš obľúbený tovar, čo nám vyrába AlkalineCare - tento produkt predávame po zľave za 29,90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

AlkalineCare

Obľúbený produkt od kvalitného výrobcu AlkalineCare - tento hit môžete zaobstarať po zľave za 29,90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

PuripHy - alkalické kvapky, 60 ml

Doplnok stravy

Na základe viac ako dvadsaťročných skúseností z klinickej i vedeckej praxe Dr Robert O. Young a Shelley Redford Young uzdravujú tisíce ľudí. Pomáhajú im tvoriť vlastný "zázrak pH" s pomocou zásaditej diéty a štýlu života, ktoré vytvorili.PuripHy je spojením tekutého hydrogénuhličitanu sodného, uhličitanu draselného a hydroxidu draselného. PuripHy môže byť pridávaný do tekutín za cieľom ich alkalizácie.

Stačí iba niekoľko kvapiek a puripHy neutralizuje:

riasy
baktérie
kvasinky
plesne
cudzopasníky
exotoxíny
mykotoxíny

Navyše puripHy podporuje vstrebávanie väčšieho množstva kyslíka z vody, ktorú pijeme. Vďaka puripHy sa získava optimálne zloženie vody, prostredníctvom zníženia obsahu iónov vodíka a zvýšenie obsahu iónov hydroxylových. Napomáha to chrániť zásadité prostredie tráviaceho ústrojenstva pred kyselinami pochádzajúcimi z našej stravy.Najdôležitejšou vecou, ktorú sa musíme naučiť, je zvlhčovanie nášho tela zvnútra pomocou alkalickej vody. Tak ako povrch Zeme, na ktorej žijeme, sú aj naše telá tvorené zo 70 % z vody. Pocit hladu je často vyvolaný volaním organizmu o vodu.

Alkalická voda má pH rozmedzí medzi 9 - 11, neutralizuje škodlivé kyslé produkty látkovej výmeny a jemne ich odstraňuje z tkanív organizmu.

Zložky:

deionizovaná voda
uhličitan draselný
hydrogénuhličitan sodný
hydroxid draselný

Spôsob podávania:

zmiešať 5 kvapiek s litrom vodyUchovávať v chladnom a suchom miesteObsah: 60 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce