PYLOX - helicobacter pylori liečba

PYLOX - helicobacter pylori liečba

17 €

Špičkový tovar, od kvalitného výrobcu Natur Port - tento produkt kúpite s VIP zľavou pre každého za 17 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Natur Port

Príjemné pocity nadväzujúci od popredného výrobcu Natur Port - tento tovar si môžete kúpiť pri časovo obmedzenej akcii za 17 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Pylox - Helicobacter Pylori nemá šancu

Výživové doplnky

Súčasná liečba infekcie Helicobacter Pylori je založená na trojkombinácii antibiotík s inhibítorom protónovej pumpy.

Trojkombinácia antibiotík však vyvraždí s Helicobacter Pylori aj všetky baktérie užitočné pre organizmus - teda imunitný systém. Avšak alarmujúca je hlavne skutočnosť, že vo väčšine prípadov po čase dochádza k návratu ochorenia a znovunasadzovaniu antibiotickej liečby.

Baktéria Helicobacter Pylori v žalúdku má za následok:

chronické zápaly žalúdka, vznik vredov a rakoviny
pocit ťažkého žalúdka
nafukovanie
pálenie záhy
zápchu
nepravidelné vyprázdňovanie
kožné problémy rôzneho druhu (aknózny výsev, svrbenie, začervenanie kože, ekzematoidné výsevy a pod.)
pocit vyčerpanosti a zvýšenej únavy

PYLOX ako veľmi priaznivo pôsobiacu látku obsahuje výťažok z vaječných žĺtkov Helicobacter pylori imunizovaných sliepok – imunoglobulín IgY.

Podávanie imunoglobulínu Y (IgY), ktorý je aktívnou zložkou prípravku PYLOX, významne pôsobí proti viacerým škodlivým mikroorganizmom, ktoré sú pôvodcami rôzných tráviacich či kožných problémov.

Špecifické protilátky obsiahnuté v PYLOX:

anti-Helicobacter pylori IgY (tráviace problémy, žalúdočné vredy...)
anti-Propionobacterium acnes IgY (akné, uhry, ekzémy..)
anti-Bacteroides gingivalis IgY (zápach z úst spôsobený mikróbami)

PYLOX aktívne pôsobí proti Helicobacter Pylori a teda proti tvorbe enzýmu uréazy, čím sa ničí prostredie, v ktorom dokáže Helicobacter pylori existovať. Takýmto spôsobom sa podporuje veľmi efektívneme potlačenie populácie baktérie v žalúdku a napomáha tak k zlepšeniu zdravotného stavu postihnutých osôb.

Zloženie: výťažok z vaječného žĺtka, monosacharidy, polysacharidy, kyselina citrónová, vanilková a pomarančová aróma, aspartám

Obsah balenia: 10 vrecúšok s práškom 5 g

Príprava: Obsah vrecúška rozpustíme v 200 ml vlažnej vody a vypijeme.

Doporučené dávkovanie: 1 vrecúško 2 krát denne po jedle

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce