Red Chestnut - Červený gaštan 20 ml - bachove kvapky

Red Chestnut - Červený gaštan 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza značky A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovateľnej akcii za 10,50 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Urobte si radosť.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Unikátny od popredného výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento hit zoženiete po zľave za 10,50 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Red Chestnut - Červený gaštan (Aesculus carnea)ň

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Red Chestnut je pre ľudí, ktoré majú prehnané strachy o blaho iných, zvlášť o rodinu a blízkych priateľov. Obavajú sa, že ich milovanému sa stane to najhoršie, že menšia ťažkosti môžu viesť k vážnemu ochoreniu, že si deti pri hre ublížia alebo že cestou na dovolenku spadne lietadlo. K tomu sa pridáva nervozita a starosť o problémy iných ľudí. Často je to postoj, ktorý sa objavuje u ľudí, ktorí sa o niekoho starajú, u zdravotných sestier alebo u ľudí pracujúcich vo sfére poradenstva.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Red Chestnut

– schopnosť starať sa o druhých so súcitom a bez strachu. Človek si v naliehavých situáciách zachováva fyzický i duševný pokoj a svojim pozitívnym pôsobením na iných ich posilní a upokojí. Bez toho, aby sa vnucoval iným ľuďom, poskytne kedykoľvek rád vyžiadanú pomoc.

Red Chestnut v skratke

Pomáha zvládnuť: prehnaný strach a starostlivosť o druhých, potrebu kontrolovať príbuzných, negatívne očakávania, obetovanie sa pre iných, príliš silné putá v rodine
Pozitívny TP: zbavenie sa strachu o druhých, dôvera, že každý človek má vyššiu ochranu, miernosť, zdravý odstup od cudzích problémov, pozitívny vplyv na ľudí, prehľad v núdzových situáciách

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce