Reishi kapsule

Reishi kapsule

18,05 €

Váš obľúbený tovar, obľúbenej značky Natur Port - tento hit získate v hustej akciu za 18,05 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Natur Port

Radosť prinášajúci od známeho výrobcu Natur Port - tento artikel objednávajte v sezónne zľave za 18,05 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Reishi kapsule

Huba Reishi

Reishi, zvaná aj huba nesmrteľnosti, je považovaná za jednu z najliečivejších húb na svete. Má drevitú štruktúru, je tvrdá a na konzumáciu horká. Napriek tomu, že nevyzerá vábne, jej liečivú silu poznali a využívali predkovia už pred naším letopočtom.

Huba reishi obsahuje tieto vzácne látky:

organické germánium – pomáha pri vylučovaní toxínov a zvyšuje absorbovateľnosť kyslíka
polysacharidy – látky, ktoré slúžia na posilnenie imunity, chránia ju pred vírusmi a choroboplodnými zárodkami
triterpenoidy – znižujú vysoký krvný tlak
adenozín – látka rozširujúca cievy
vitamíny a minerály

Reishi účinky:

Zvyšuje imunitu – zvyšovanie a podpora imunity patrí medzi primárne schopnosti tejto huby. Netýka sa to len bežných ochorení ako sú nachladenie či chrípka, reishi vplýva aj na stavy súvisiace s autoimunitou, pomáha predchádzať infekciám, pôsobí ako silný antioxidant
Je silným antioxidantom – huba reishi chráni pred oxidačným stresom, ktorý je spôsobený voľnými radikálmi
Reishi slúži na posilnenie imunity – zlúčeniny huby reishi reagujú s ľudskými bunkami a stimulujú tak žiadaný proces autofagie v organizme. Pri autofagii prebieha akýsi samoočisťovací proces vo vnútri organizmu, kedy sa telo dokáže zbaviť mŕtvych a škodlivých buniek, ktoré sú spúšťačom mnohých ochorení
Výživové doplnky reishi významne pomáha znižovať riziko vzniku rakoviny, huba je však účinná aj u pacientov s prebiehajúcou rakovinou, významne tiež podporuje liečbu onkologického ochorenia
Je účinná v boji proti rôznym typom zápalov a zápalových ochorení, nevynímajúc astmu či alergiu
Huba reishi významne pomáha pri spomaľovaní procesu starnutia. To majú na svedomí jej antioxidačné schopnosti , ktoré dokážu spomaliť degeneráciu tkaniva a tým aj starnutie. Reishi viditeľne zjemňuje vrásky
Významne vplýva na mozog a jeho funkcie. Látky, ktoré obsahuje, chránia nervy a rovnako neuróny pred zápalmi, ktoré môžu viesť k vážnym či menej vážnym problémom s pamäťou, reishi zlepšuje pamäť, zlepšuje kognitívne funkcie, odporúča sa ako výživový doplnok pri Alzheimerovej chorobe, pomáha aj pri ADHD a autizme.

Tým, že reishi ochraňuje imunitný systém, pomáha aj zlepšovať duševné ochorenia a poruchy nálad, ako sú stres, depresia, úzkosť. Huba má antidepresívny účinok. Podporuje spánok a zlepšuje jeho kvalitu. Veľmi vzácna huba sa v prírode vyskytuje len v malých množstvách, žije na odumretých stromoch a pňoch. Už v dávnych časoch bola mimoriadne cenená a v súčasnosti sa cielene pestuje na špeciálnych farmách. V Japonsku a Číne je schválená ako podporný zdroj pri liečbe rakoviny.

Zloženie kapsuly:

500 mg Red Reishi (Ganoderma lucidum)
obal kapsuly je Hydroxypropylemetylcelulóza

Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne

Balenie: 50 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce