REISHI káva 90g (30sáčkov x 3g)

REISHI káva 90g (30sáčkov x 3g)

12,60 €

Vaše možnosti obohacujúce s trendy značkou Natur Port - tento produkt posielame výhodne za 12,60 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Natur Port

Urobte si radosť: pochádzajúce od značky Natur Port - tento tovar si môžete zakúpiť s unikátnou zľavou za 12,60 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Reishi káva

Doplnky výživy

Ako názov napovedá, táto káva je obohatená hubou reishi. Huba reishi je využívaná najmä v Číne ako všestranný zázrak. Má mnoho pomenovaní, niektorí ju nazývajú zázračnou hubou, iní hubou večnej mladosti, či cisárskou hubou.

I v skutočnosti je malým, naozajstným zázrakom, studnicou antioxidantov, vitamínov a minerálov. Práve pre antioxidanty je označovaná aj ako huba večnej mladosti, či elixír mladosti. Okrem spomínaných vitamínov či minerálov reishi huba obsahuje i množstvo alkaloidov, ktoré majú schopnosť zachovávať prirodzenú a optimálnu hodnotu pH ľudského organizmu.

Reishi káva má vďaka rovnomennej hube v nej obsiahnutej tieto účinky:

množstvom antioxidantov posilňuje imunitný systém
huba reishi pomáha pri hypertenzii, čím prirodzene vyrovnáva vysoký krvný tlak, ktorý môže spôsobiť káva
je osvedčená pri kardiovaskulárnych ťažkostiach, čím znova kompenzuje účinky kávy na kardiovaskulárny systém
pomáha pri strese
v medicíne sa jej účinky využívajú pri multiorgánovom autoimunitnom ochorení zvanom lupus erythematodes
často sa využíva pri ťažkostiach s vypadávaním vlasov
pomáha pri ťažkostiach dýchacieho traktu, ako sú astma či chronická bronchitída
je vynikajúca pri problémoch so spánkom
uľavuje pri migréne
uľahčuje príznaky reumatizmu

Huba reishi sa využíva však najmä pri onkologických ochoreniach, pri ktorých znižuje vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania, posilňuje vlastný imunitný systém a aktivizuje obranné mechanizmy. Potláča bujnenie nádorových buniek.

Huba reishi má antibakteriálne, silné imunostimulačné a antivirálne účinky. Je veľkým pomocníkom pri rekonvalescencii a regenerácii organizmu, nielen pri fyzickej, ale i duševnej únave. Je prírodným antioxidantom a slúži ako prevencia proti účinkom voľných radikálov, ale i mnohých škodlivých látok , ako sú lieky, alkohol či žltačka. Znižuje toxické účinky škodlivých látok.

Káva reishi

Kvalitná káva obohatená hubou reishi môže mať už len kvalitnejšie účinky. Čierna instantná káva lahodnej chuti má výrazné pozitívne účinky na organizmus práve vďaka extraktu z huby reishi. Tá okrem vymenovaných vlastností, ktorými ovplýva samotná, v spojení s kávou zvyšuje mentálnu aktivitu.

Káva Robusta pochádzajúca z ďalekej Indonézie so zníženým obsahom kofeínu je vhodná i pre tých, ktorí trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami. Extrakt z huby reishi neovplyvňuje negatívne jej lahodnú kávovú chuť a nízky obsah kofeínu ju robí vhodnou na viacdennú konzumáciu, telu dodá potrebnú energiu.

Obsahuje všetky pozitívne vlastnosti huby reishi, v spojení s kávou vychádzajú do popredia i ďalšie priaznivé účinky. Pri konzumácii tohto lahodného nápoja nedochádza k páleniu záhy. Reishi káva je vyrábaná vo forme instantnej kávy z dôvodu, že do ostatných druhov kávy nie je možné pridať extrakty vo forme prášku.

Káva neobsahuje dochucovadlá, ani iné pridané látky.

Zloženie:

prémiová instantná čierna káva, medicínsky extrakt Ganoderma Lucidum (2% obsahu kávy)

Krajina pôvodu: Indonézia

Krajina pôvodu extraktu: Európska únia

Obsah balenia: 90g (30sáčkov x 3g)

Minimálna trvanlivosť: 02/2019

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce