Reishi + Shiitake

Reishi + Shiitake

9,80 €

Práve je za dobrú cenu čo odoberáme od výrobcu Good Nature - tento hit môžete získať za vynikajúcu cenu 9,80 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Toto si zamilujete: od spoločnosti Good Nature - tento artikel odporúčame v perfektnej akcii za 9,80 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Reishi a Shiitake

Výživové doplnky

Reishi + Shiitake z radu Vitamin Bottle predstavuje kombináciu dvoch húb, a to Reishi a Shiitake, podporujúce obranyschopnosť organizmu a zároveň napomáhajú s udržaním správnej hladiny cholesterolu v krvi.

Zloženie:

Lesklokôrovka obyčajná (Ganoderma Lucidum - Reishi) – v preklade jej názov znamená božská huba nesmrteľnosti. V čínskej medicíne je používaná na predĺženie života, pravidelným užívaním vo forme čajov. Huba Reishi bola používaná tiež i na zmiernenie následkov nadmerného pitia alkoholu. Ide o parazitickú hubu, ktorá napadá stromy predovšetkým v mieste zlomu, či poranenia. Obsahuje všetky aminokyseliny, železo, selén, vitamíny skupiny B, antioxidanty, triterpeny, vlákninu, enzýmy, adenozíny. Tepenoidy, ako kyselina ganodermová a lucidenová, majú protizápalové účinky. Obsahuje i významný podiel germánia, ktoré má protinádorové účinky. Vďaka obsiahnutým rôznych druhov polysacharidov posiľňuje imunitu organizmu. Reishi huba je používaná i pri problémoch s pamäťou, a preto sa vedci domnievajú, že by vďaka obsiahnutým terpenoidom mohla mať priaznivé účinky pri liečbe Alzheimerovej chorobe, problémoch s pamäťou, či stareckej demencii. Preventívne pôsobí proti vzniku trombóz a uvoľňovaniu histamínu. Pomáha pri detoxikácii organizmu, znižovaní cholesterolu v krvi, normalizuje hladinu krvného tlaku, účinná pri alergiách, astme, či poruchách spánku. Zlepšuje bunkový metabolizmus, čím podporuje vyplavenie toxických látok z pečene a zároveň chráni pred zanášaním škodlivinami. Podporuje taktiež fyziologickú funkciu pečene, krvného obehu a srdca. Reishi napomáha uvoľňovať hlieny, čím zastavuje kašeľ a dušnosť.

Húženatec jedlý (Lentinula edodes, Shiitake) – huba pochádzajúca z Japonska, nazývaná i huba z dubu, je zdrojom bielkovín, draslíka a zinku. Obsahuje vitamíny B1, B2 a vysoké množstvo vitamínu D. Významne posiľňuje imunitu a pôsobí proti infekciám rôzneho druhu. Znižuje možnosť migrén, alergie i chronickej únavy. Shiitake predstavuje prírodný liek, či doplnok pri liečení pre mnoho civilizačných chorôb. Jej blahodárny účinok na zdravie poznajú ľudia už 2000 rokov. Hovorí sa jej i huba dlhovekosti, keďže znižuje hladinu cholesterolu, potlačuje riziko zvýšenia krvného tlaku. Posiľňuje obranyschopnosť organizmu predovšetkým proti vírusovým ochoreniam. Vedci skúmajú jej účinky pri liečbe rakoviny. Obsahuje lentinan, glukán, ktorý je v Japonsku bežne súčasťou liečby niektorých nádorov. Má imunostimulačné, antiinfekčné (eliminuje vírusové, plesňové, bakteriálne i parazitické ochorenia), protinádorové a rádioprotektívne účinky. Taktiež patrí medzi antioxidanty, pretože pôsobí ako lapač voľných radikálov. Dokáže viazať na seba ťažké kovy, ako ortuť, olovo a stroncium.

Účinky Reishi a shiitake:

posiľňuje imunitný systém
znižuje hladinu cholesterolu
antioxidačné
protinádorové
normalizuje hladinu krvného tlaku
nápomocné pri detoxikácii organizmu
účinné pri boji s infekciami rôzneho druhu (vírusové, plesňové, bakteriálne, parazitické)
liečebný doplnok pri mnohých civilizačných ochoreniach
nápomocné pri alergiách
zlepšuje celkový zdravotný stav organizmu
zlepšuje činnosť pečene
posiľňuje kardiovaskulárny systém
napomáha znižovať toxické účinky chemoterapie

Výživový doplnok určený pre:

preventívne pre ľudí veľmi vyťažených
starších ľudí, ktorí majú prirodzene vekom oslabený organizmus a imunitu
ľudí pracujúcich v prostredí, kde prichádzajú do kontaktu so žiarením
chorých, ktorí prijímajú veľké množstvo liekov a predovšetkým po chemoterapii
ľudí s oslabenou imunitou
ľudí s predispozíciou nádorových ochorení

Dávkovanie: 1 kapsula denne

Upozornenie:

Doplnok stravy. Vhodné aj pre vegetariánov. Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v dobre uzavretom obale, suchom prostredí. Nevystavujte priamemu slnku. Uchovajte mimo dosahu detí. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

Obsah balenia: 30 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce