Relaxor Forte

Relaxor Forte, 60 tabliet

22,70 €

Nie je prečo váhať, čo nám dodáva FINCLUB - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 22,70 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Toto si zamilujete: so známou značkou FINCLUB - tento tovar si môžete objednať extra výhodne za 22,70 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Relaxor Forte

Rastlinný prostriedok na upokojenie organizmu

Ide o bylinný prípravok s upokojujúcimi účinkami, kde účinnou látkou je extrakt z mučenky s obsahom flavonoidov a maltolu. Je ideálnym prípravkom pri psychosomatických problémoch súvisiacich s tráviacim ústrojenstvom (žalúdočná nervozita, tráviace problémy a pod.). Relaxor Forte je výborným pomocníkom pri všetkých formách psychického vyčerpania, oproti klasickým sedatívam neznižuje pozornosť a nevzniká závislosť. Stresové situácie môžu poškodiť rôzne orgány, dokonca celú našu imunitu. Medzi imunitným a nervovým systémom existuje totiž úzke prepojenie. Preto nepríjemné psychické zážitky môžu vyvolať zníženú odolnosť nášho organizmu a s ňou súvisiace častejšie prechladnutia, najrôznejšie alergie, zápaly a pod. Tiež brucho a mozog spolu úzko „komunikujú“ , preto sa často následkom psychickej záťaže objaví hnačka, zápcha, pálenie záhy, bolesti žalúdka, zvýšená chuť do jedla alebo naopak nechutenstvo. A čo srdce? Ak sa stres odrazí na srdcovom a cievnom systéme, môže podporiť vznik astmatických problémov, v svalovom systéme dochádza k bolestiam chrbtového alebo šijového svalstva, medzi nebezpečné kožné prejavy patrí atopický ekzém a lupienka.

S čím nám Relaxor Forte pomáha:

pri žalúdočnej a srdcovej neuróze
upravuje poruchy činnosti čriev vyvolané stresom
odstraňuje úzkosť a strach, pomáha pri búšení srdca
vhodný na večerné upokojenie a navodenie prirodzeného spánku
je určený aj hyperaktívnym deťom.

Obsah v 1 tablete: 188 mg sušeného extraktu z mučenky, 282 mg glukózy, 0,25 mg mätového oleja

Dávkovanie:

1-4 tablety denne, podľa potreby alebo 1 hodinu pred spánkom. Tablety je možné rozpustiť v ústach..Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 60 tablietUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce