RIŇOSAN čaj = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV

RIŇOSAN čaj = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV

3,90 €

V akcii je s pečaťou kvality Good Nature - tento hit môžete získať extra výhodne za 3,90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Perfektný populárneho výrobcu Good Nature - tento produkt ponúkame za úžasnú cenu 3,90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Riňosan čaj - Vilcacora + rozbíjač kameňov

Infusion renal

Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB. Vhodne zvolené byliny vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi predovšetkým na činnosť obličiek a močopohlavného systému.

Doplnok stravy z juhoamerických bylín Uňa de Gato a Chancapiedra. Túto zmes bylín využíva tradičné domorodé liečiteľstvo natívnych Indiánov predovšetkým ako diuretikum, na ochranu obličiek a močových ciest a na zníženie rizika vzniku močových a obličkových kameňov.Chancapiedra pôsobí hepatoprotektívne, analgeticky, ako cholagogum a choleretikum (zvyšuje vylučovanie žlče), pôsobí tiež hypotenzívne (diureticky a vylučovaním sodíka), hypocholesterolemicky, ale má aj protizápalový, antibakteriálny a antimutagénny vplyv.Uňa de Gato má najmä diuretický vplyv (preto sa využíva ako podpora pri močových zápaloch a kameňoch), má antioxidačný, protizápalový, antibakteriálny a protinádorový vplyv, pripisuje sa mu aj adaptogénny vplyv.

Zloženie: zmes sušených bylín Uncaria tomentosa Willd. D.C. a Phyllantus niruri L.

Pôsobenie čaju Riňosan:

protizápalový vplyv
pomáha obmedziť tvorbu obličkových a žlčníkových kameňov,
detoxikačne
antispasmatický - protikŕčový vplyv
podporuje vylučovanie a trávenie

Indikácie a použitie - Riňosan pomáha ľahšie zvládnuť:

obličkové a žlčníkové kamene,
zápalové ochorenia tráviaceho traktu,
zápaly pečene, obličiek a močových ciest,
prevencia žlčníkových a obličkových kameňov a zápalových komplikácií pri ich tvorbe.

Užívanie a dávkovanie:

2 polievkové lyžice na 600 ml vody, pripraviť nálev a piť cez deň, odporúča sa dlhodobé užívanie minimálne jeden mesiac. Deti od 3 rokov 2 x 100 ml denne.

Kontraindikácie: hormonálna liečba, transplantácia darcovského tkaniva či orgánov, autoimúnne choroby, práve prebiehajúce očkovanie či vakcinácia, tehotenstvo, rádio- či chemoterapia.

Použitie a špeciálne upozornenie: zmes sa používa hlavne na podporu zvládnutia všetkých typov zápalov obličiek a močových ciest, či už spojených s tvorbou kameňov alebo nie. Pôsobí ako veľmi účinná podpora detoxikácie obidvoch orgánov.

Balenie: 50 g sušenej zmesi bylín.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce