Rock Water - Voda z liečivých prameňov 20 ml - bachove kvapky

Rock Water - Voda z liečivých prameňov 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Hit poslednej doby, značky A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt obchodujeme za bombastickú cenu 10,50 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Produkt osvedčený zákazníkmi, kvalitné značky A. Nelson&Co.Ltd - tento hit získate za perfektnú cenu 10,50 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov (Aqua Petra)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Rock Water je vhodná pre ľudí, ktorí sú nepružní, majú na seba vysoké požiadavky a potláčajú vlastné vitálne potreby. Ich železná disciplína môže viesť až ku sebamučeniu. Tak napríklad strnulo nasledujú diéty, cvičebné programy, pracovné postupy i duchovné disciplíny. Ich myšlienky ovládajú utkvelé a dogmatické myšlienky týkajúce sa náboženstva, výživy, morálky a politiky. I keď sa ostatným ľuďom nepletú do života, vlastným úsilím po dokonalosti radi vytvárajú príklad pre ostatných.

Navzdory prehnanej svedomitosti a prepracovanosti ich nevedú ich vlastné výsledky k vnútornej spokojnosti. Zvyknú sa obetovávať , potláčajú a cítia sklamanie, pokiaľ sa ich vysoké ideály nenaplňujú.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Rock Water

– človek má vysoké ideály a zároveň aj duševnú pružnosť. Je schopný meniť vlastné názory a vzdať sa svojich doposiaľ obľúbených teórií. Prevláda uňho názor, že vnútorná harmónia je silnejšia než vonkajšia, než vynútené disciplinované správanie a tým sa môže opäť vrátiť k životnej radosti.

Rock Water v skratke:

Lieči: prílišnú náročnosť, prísnosť, tvrdosť, neohybnosť, perfekcionalizmus, sebapotlačovanie, veľké morálne požiadavky, vyžadovanie disciplíny, nemilosrdnosť voči sebe, bezcitnosť, chybne chápanú spiritualitu
Pozitívny TP: spontánnosť, flexibilita, vnútorná sloboda, nežnosť, schopnosť ustúpiť a uvoľniť sa, byť prirodzeným vzorom pre druhých, posilnenie ženskej energie, schopnosť previesť vysoké ideály do praxe

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce