Šampón zlepšujúci hustotu vlasov

Šampón zlepšujúci hustotu vlasov

21 €

Prestížny od známeho výrobcu Colway Classic - tento tovar si môžete nechať doručiť s VIP zľavou pre každého za 21 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Colway Classic

V zľave je od známej značky Colway Classic - tento hit môžete získať za bombastickú cenu 21 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Šampón na zahustenie vlasov

Prírodná kozmetika

Problém vypadávanie vlasov postihuje mnohých z nás. Príčinou môže byť veľa faktorov ako napr. Zlá strava a nedostatok živín potrebných pre správny rast vlasov, hormonálne poruchy alebo rôzne zápaly.

Šampón zlepšujúce hustotu vlasov je ďalším revolučným produktom Colway. Jeho výnimočnosť spočíva v použití biologicky aktívne formy diosmínu a to prvýkrát v celej histórii vlasovej kozmetiky.

Vďaka jeho účinkom sme získali možnosť reálneho vplyvu na rast vlasov, diosmín pôsobí na rast vlasu priamo v mieste kde vlas vzniká. Spôsobuje sťahy a uvoľnenie krvných ciev vo vlasovej cibuľke. Výsledkom je lepšie prekrvenie, čo znamená viac živín pre kmeňové bunky vlasov. Vlasy rastú silnejší a zvyšuje sa ich množstvo.

Šampón pre husté vlasy

Šampón zlepšujúce hustotu vlasov Colway narozdiel od iných šampónov na trhu určených na regeneráciu vlasov, pôsobí nielen počas umývania vlasov, ale až do nasledujúceho umývania. Diosmín sú totiž mikronizovanej pevné častice, ktoré zostávajú v póroch pokožky hlavy i po opláchnutí vlasov vodou. Spôsobuje lepšie a dlhotrvajúci prekrvenie vlasových cibuliek a vyditelným výsledkom je zníženie vypadávania vlasov pri česaní - a to už po 2-3 použitiach.

Trvalé zhustnutia vlasov môžete očakávať, až budú všetky živé cibuľky zregenerované a vyrastie z nich nový vlas. Čiže asi po 2-3 mesiacoch, počas ktorých odporúčame používať Šampón zlepšujúce hustotu vlasov Colway - minimálne však dva krát týždenne. Pre lepšie výsledky odporúčame vtierať do pokožky hlavy Prírodný kolagén Graphite Colway, ktorý podporuje účinky šampónu s diosmín.

Výrobok neobsahuje parabény, SLS, SLES ani silikony.Proto neočakávajte silné čistiace a peniace vlastnosti. Je určený predovšetkým osobám s oslabenými vlasovými cibuľkami so sklonom k ​​nadmernému vypadávaniu vlasov.

Účinky:

hustejšie vlasy
zníženie vypadávanie vlasov
silné a zdravé vlasy

OBSAH: 200 ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce