Scleranthus - Sklerant ročný 20 ml - bachove kvapky

Scleranthus - Sklerant ročný 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Diskontný čo berieme od značky A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 10,50 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Limitovaná edícia produktu od top značky A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel odporúčame v perfektnej akcii za 10,50 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Scleranthus - Sklerant ročný (Scleranthus annus)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Scleranthus je vhodný pre ľudí trpiacich nerozhodnosťou. Ťažko sa rozhodujú, zvlášť vtedy, keď sa musia rozhodnúť medzi dvoma vecami. Chýba im vnútorná vyrovnanosť a rovnováha. Ich roztrieštená myseľ a nerozhodnosť vedú k tomu, že v rozhovoroch znenazdania skáču z jednej témy na druhú. Ich nálada je premenlivá a kolíše medzi extrémami. Od radosti preskočia k smútku, od energie k apatii, od optimizmu k pesimizmu, od úsmevu k plaču. Pokiaľ títo ľudia neprehliadnu prevládajúcu neistotu, môže tento kolísavý pohľad na veci viesť k nespoľahlivosti, plytvaniu časom a k premeškaniu šancí.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Scleranthus

– človek sa vyznačuje sebaistotou a rozhodnosťou, zachováva si vnútornú rovnováhu v každej situácii. Je schopný prijímať rýchle rozhodnutia a potrebné kroky, aby obstál na svojej životnej ceste.

Scleranthus v skratke:

Pomáha zvládnuť: nerozhodnosť, kolísanie medzi dvomi extrémami, náladovosť, nespoľahlivosť, vnútornú nevyrovnanosť (kolísanie hladiny cukru v krvi, kinetózu, striedanie hnačky a zápchy)
Pozitívny TP: rozhodnosť, koncentrácia, schopnosť rozlišovať, mnohostrannosť a pohyblivosť, integrácia viacerých možností, ukľudňujúce vyžarovanie na iných

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce