Selenitabs multi

Selenitabs multi, 60 tabliet - selén

19,50 €

Vaše možnosti obohacujúce s osvedčenou značkou FINCLUB - tento artikel je v túto chvíľu za úžasnú cenu 19,50 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Diskontný čo odoberáme od výrobcu FINCLUB - tento hit získate v hustej akciu za 19,50 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Selenitabs Multi - Selén

Výživový doplnok

je vyvážený antioxidačný preparát, ktorého hlavnou zložkou je selén. Rovnako ako Selenitabs obsahuje mangán, zinok a vitamín C, ale naviac je obohatený vitamínmi B (sú dôležité pre krvný obeh a uplatňujú sa pri premene cukrov) a vitamínom E, ktorý vhodne dopĺňa a zvyšuje antioxidačnú kapacitu prípravku. Selén je ochranca každej bunky a v pôde ani potrave sa u nás nevyskytuje!!! Nedostatok selénu je však príčinou väčšiny ochorení, preto je ho potrebné dopĺňať formou výživových doplnkov. Selenitabs Multi je zdrojom energie a vitality a priaznivo ovplyvňuje zvýšenie obranyschopnosti nášho organizmu (napr. obsiahnutý zinok, ktorý pôsobí protizápalovo, sa v USA bežne podáva pri chrípkových epidémiách). Prípravok pôsobí ako ochranca srdca, znižuje nebezpečenstvo tvorby krvných zrazenín, a tým zmenšuje riziko srdcových a mozgových príhod.

Selén:

selén je ochranca každej bunky v tele
chráni pred aterosklerózou, cukrovkou aj šedým zákalom
uľahčuje boj s vírusovými ochoreniami
je vhodný pri neplodnosti
urýchľuje regeneráciu svalov po športovom výkone alebo fyzickej námahe
odporúča sa ako podporný prípravok pri ochorení srdca a kĺbov

Ako to so selénom urobili vo Fínsku?

Vzhľadom na to, že v páse od Fínska cez naše územie až do Turecka je selénu v pôde nedostatok, jeho hladina je u súčasného človeka nedostatočná a preto je potrebné zvyšovať ju umelo. Vo Fínsku sa zvýšenie hladiny realizovalo pridaním anorganického selénu do hnojív - rastliny a zvieratá ho premenili na organickú formu, ktorá sa potom nachádzala v potravinách. Výsledkom bolo, že sa v tomto severskom štáte za niekoľko rokov výrazne znížil počet ochorení srdca a ciev, svalových porúch, dokonca i nádorov.

Obsah v 1 tablete: 110 mg kukuručnej múčky, 5 mg citrusových bioflavonoidov, 60 mg vit. C, 15 mg zinku v chelátovej forme, 10 mg vit. E, 2,5 mg mangánu v chelátovej forme, 4 mg vit. B5, 2,2 mg vit. B6, 1,4 mg vit. B1, 50 µg selénu v chelátovej forme.

Dávkovanie:

1 tableta denne, ráno po jedleNie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 60 tabliet Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce