Selenium Star

Selenium Star

9 €

Dnes je tu pre vás čo nám vyrába Starlife - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za skvelú cenu 9 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 79 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Práve je za dobrú cenu populárneho výrobcu Starlife - tento produkt doručujeme za výhodnú cenu 9 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SELENIUM STAR

Doplnky výživy

Selenium Star je prípravok obsahujúci prvok selén, ktorý má nepostrádateľný význam pre ľudský organizmus. Bez selénu by ľudský organizmus nerástol a nerozmnožoval sa, pečeň by neplnila svoju funkciu a netvorili by sa ani dôležité hormóny. Nedávno vedci zistili, že selén je nevyhnutný pre tvorbu aktívnej formy hormónu štítnej žľazy, pre zdravú pokožku a rast vlasov a nechtov a pre zachovanie normálneho zraku. Spolu s vitamínom E bráni vzniku rakoviny, ktorú spôsobujú peroxidy a superoxidy vodíka. A tiež spolu s vitamínom E minimalizuje účinky olova a kadmia. Podporuje liečbu chorôb ako skleróza multiplex, obehové choroby, svalová dystrofia, reuma a pri sexuálnej impotencií orgánového pôvodu.

Vďaka týmto zložkám Selenium Star:

podporuje správnu funkciu hormónu štítnej žľazy
má priaznivé účinky na imunitný systém
priaznivo pôsobí na systém DNA
podporuje bunkové delenie

Selén bol vyše 130 rokov považovaný za jed - až v roku 1957 vedci prišli na jeho dôležitosť pre život a pri prevencii nádorových ochorení. V roku 1980 čínski vedci dokázali, že selén má pozitívny účinok pri liečbe ochorenia srdca, ktoré bolo frekventované v tamojšej provincii Keshan. Zistilo sa, že v tejto oblasti bol obsah selénu v pôde extrémne nízky a choroba postihovala najmä deti a tehotné ženy, ktoré zomierali na zlyhanie srdca. Preventívnym podávaním selénu sa ochorenie podarilo do značnej miery eliminovať. V USA sa dlhodobými štúdiami preukázalo, že výskyt srdcových ochorení bol nižší v zemepisných oblastiach, kde bolo v pôde viac selénu. Okrem toho v 50 štátoch USA vedci sledovali súvislosť medzi úmrtím na rakovinu a hladinou selénu v krvi zdravých jedincov. Zistilo sa, že najvyššia úmrtnosť na rakovinu bola v štátoch s najnižšou hladinou selénu.

Účinky selénu sú:

chráni bunkové membrány pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami,
podporuje liečbu sklerózy multiplex, svalovej dystrofia a iných autoimunitných chorôb,
chráni pred akné, podporuje rast vlasov,
znižuje riziko vzniku srdcových chorôb,
u žien v období prechodu, znižuje návaly,
znižuje opuchy kĺbov, reumatické bolesti, poškodenie chrupaviek,
má významné protizápalové a protirakovinové vlastnosti (chráni pred rakovinou pľúc, hrubého čreva, konečníka, prostaty, prsníka),
je účinný v liečbe chronického únavového syndrómu,
vylepšuje funkciu pečene, svalov a detskej žľazy,
minimalizuje vplyv znečisteného prostredia a pôsobí detoxikačne

Jeho nedostatok môže zapríčiniť:

poškodenie kostných svalov a svalu srdca.
náchylnosť k chorobám
rýchlejší proces starnutia
znižovanie pohlavnej potencie

Príznaky nedostatku: zníženie imunity, zvýšený výskyt rakoviny, srdcových ochorení, kožné problémy, svalová slabosť, únava, nedostatok selénu počas tehotenstva môže zvýšiť riziko vrodených vád.

Príznaky nadbytku: nervozita, depresie, únava, podráždenie, nevoľnosť, zvracanie, hnačky, strata vlasov, poškodenie nechtov.

Zdrojom selénu v potravinách sú huby, cesnak, fazuľa, cibuľa, rajčiny, brokolica, ryby, mäso, mlieko, semená. kukurica, nelúpaná ryža, orechy, celozrnná múka.

Dávkovanie: 1 tableta denne

Obsah balenia: 60 tabliet

Cena: Závisí od množstva a spôsobu spracovania zložky.

Zloženie: Selén 50 µg (90,9% RDA). RDA - odporúčaná denná dávka

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce