SHIITAKE - posilnenie imunity

SHIITAKE - posilnenie imunity

23,90 €

Trendy od top značky Good Nature - tento hit nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 23,90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

V akcii je len tu s osvedčenou značkou Good Nature - tento produkt ponúkame v neopakovateľnej akcii za 23,90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť.

SHIITAKE, 90 tabliet po 500mg sušenej huby

Výživové doplnky

teraz zľava 25%!

Domovinou tejto lupeňovej drevnej huby s hnedými klobúkmi červenkastého nádychu a belavými šupinami je Japonsko, Čína a ázijské štáty s miernym podnebím. Ako potravina s blahodárnymi účinkami sa používa v Japonsku a Číne už tisíce rokov. Prvé písomné odkazy siahajú až do roku 199 n.l. V 14. storočí o nej tvrdí čínsky lekár Wu Jue, že táto potravina má uplatnenie i ako liečivo u ochorení horných dýchacích ciest, slabého obehu krvi, ochoreniach pečene, vyčerpaní a slabosti, pre podporu energie a prevencie stárnutia.

Shiitake a použitie:

Antibakteriálne pôsobenie - inhibičný efekt na Staphylococcus aureus, Bacillus subtilis a Escherichia coli
Podpora imunity - napr. pri oslabenej imunite, civilizačných chorobách, alergiách, pri nádchach a nachladnutiach (zvyšuje koncentráciu interferonu), podpora organizmu starších osôb, preventívna podpora u mladších osôb (prepracovanie, vyčerpanie)
Kardiovaskulárne pôsobenie - pri chronicky vysokých hladinách cholesterolu (prevencia arteriosklerózy) a lipidov, podporuje znižovanie vysokého krvného tlaku, pri chudokrvnosti (anémia)
Prírodný zdroj minerálov a vitamínov - obsahuje draslík, fosfor, železo, zinok, vápnik, meď, horčík, mangán, germánium, stroncium, vitamíny B2 (riboflavín), C,D2, približne 30 enzýmov a cez 10 esenciálnych aminokyselín, proteíny a vlákninu
Imunomodulačné a protinádorové pôsobenie - napr. zvyšovaním fagocytickej aktivity makrofágov, stimuláciou T-helper a NK buniek, podpora pri chemoterapii a radioterapii na zníženie vedľajších účinkov liečby. Hepatoprotektívny vplyv, pomáha zvládať žlčníkové kamene, žalúdočné potiaže a vredy - komplexnej podpory je možné dosiahnuť v kombinícii s Reishi a Coriolusom.

Zloženie 1 tablety:

500 mg Húževnatec jedlý, Shiitake, Prídavné látky: škrob, maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý

Obsah: 90 tabliet á 750 mg, každá obsahuje 500 mg biomasy

Dávkovanie:

Doporučené denné dávkovanie je 2-6 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce