Spirdietabs

Spirdietabs, 290 tabliet

34,50 €

Exkluzívny od obľúbenej spoločnosti FINCLUB - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 34,50 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Tradičný bestseller, od producenta FINCLUB - tento tovar si môžete objednať pri časovo obmedzenej akcii za 34,50 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Spirdietabs

Výživové doplnky

- Riasa bohatá na bielkoviny, chudobná na kalórie

Spirdietabs obsahuje sladkovodnú mikroriasu Spirulinu, bohatú na beta-karotény, vitamíny a minerály. V harmonickom pomere sú tu obsiahnuté všetky aminokyseliny nevyhnutné pre človeka. Až 70 % obsahu Spirdietabsu tvoria bielkoviny, tuky len 10 %! Prípravok je ideálnym doplnkom vegetariánskej stravy alebo redukčných diét, kedy počas pôstu dodáva telu životne dôležité látky. Keďže poskytuje až o 20 % viac proteínov ako sója, je veľmi vhodný pre športovcov, ktorí potrebujú zvýšiť svoj výkon. Spirulina je vlastne 100 % rastlinný planktón, ktorý rastie v čistej vode jazier. Okrem iného obsahuje komplex vitamínov B, vrátane B12 – ten bol skôr získavaný iba zo živočíšnych zdrojov. Obsah vitamínu B12 v Spirdietabse je napr. dvakrát väčší ako v pečeni. Spirdietabs zhromažďuje svoju energiu ako čistý glykogén, ktorý môže telo okamžite nabiť životnou silou. Výskumy hovoria o tom, že výrazne podporuje cirkuláciu a stimuláciu adrenalínu a inzulínu.

Spirdietabs účinky

dobíja energiu
zvyšuje kondíciu, posilňuje po telesnej námahe alebo cvičení
vďaka obsahu draslíka povzbudzuje činnosť srdca
čistiaca vláknina, vyplavuje toxíny z tkanív tela
predchádza zápche
telu dodáva všetky základné živiny
znižuje chuť do jedla ( po 2 mesiacoch), chuť na sladké, obmedzuje pocit hladu
vhodná pre ľudí v stálom strese a pre tých, ktorí sa nezdravo stravujú a majú prekyslený organizmus, pre športovcov, pre fyzicky ťažko pracujúcich
stabilizuje hladinu cukru v krvi

Obsah v 1 tablete: 360 mg sladkovodnej mikroriasy Spirulina alga – obsahuje beta-karotény, vitamíny B1, B2, B5, B6, B12, fosfor, sodík, horčík, železo, draslík, zinok a mangán v aktívnej forme, aminokyseliny.

Dávkovanie:

5 tabliet denne (buď všetky ráno alebo rozdeliť na 2 dávky - ráno a pred obedom) 1 hodinu pred jedlom. 1 tabletu zapiť asi 1 dcl vody a celý deň dodržiavať pitný režim. Užívanie začať s 1-2 tabletami a každý deň pridať o 1 viac.

Balenie: 290 tabliet

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce