Sprchový gél Dr Nona

Sprchový gél Dr Nona

22,97 €

Prvotriedný s osvedčenou značkou Dr Nona - tento artikel objednávajte po zlacnenie za 22,97 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dr Nona

Diskontný s preslávenou značkou Dr Nona - tento produkt posielame v akcii za 22,97 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Sprchový gél Dr.Nona - Halo gél

Prírodná kozmetika

Názov Halo gél je odvodený od názvu Halobaktérie. Je to skupina baktérií, do ktorých patrí aj známa Archabaktéria obsiahnutá v Bioorganominerálnom komplexe (BOMK).

Sprchový gél Dr. Nona je jediný sprchový gél na našom trhu, ktorý obsahuje vzácne výťažky z Mŕtveho mora. Vďaka týmto výťažkom je to prevratný spôsob starostlivosti o našu pokožku.

Čo obsahuje sprchový gél Dr. Nona

Bahno a vodu z mŕtveho mora
Bioorganominerálny komplex (BOMK)
NEOBSAHUJE Parabény

Ako nám sprchový gél Dr. Nona pomôže?

Regeneruje celý organizmus pôsobením cez pokožku
Pomáha pri liečbe dermatických ochorení
Pomoc pri problémoch so svalmi a kosťami
Citlivý k senzitívnej pokožke
Samozrejmosťou je čistiaci efekt
Pokožka ostáva napnutá, hebká a vláčna
Stimuluje krvný obeh a zlepšuje periférnu cirkuláciu

Ako ho teda používať?

Najefektívnejšie bude, ak ho budete používať ako bežný sprchový gél, nanesiete ho na celé telo, pomasírujete a necháte cca 5 min. pôsobiť. Následne stačí, keď sa opláchnete pod teplou vodou. Je vhodné kúru kombinovať s inými produktami od Dr. Nona a následne použiť Telové mlieko alebo Solaris D.N

Balenie: 250 ml

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce