Sprchový gél Saules

Sprchový gél Saules, 200ml

4,50 €

Špičkový tovar, od známeho výrobcu Saules Fabrika - tento hit zaobstaráte v úžasnej akcii za 4,50 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Saules Fabrika

Veľmi žiadaný produkt, od top značky Saules Fabrika - tento artikel pořizujte za skvelú cenu 4,50 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte.

Hydratačný sprchový gél Saules, 200ml

Ručne robená prírodná kozmetika

Sprchovanie je jednou z hygienických aktivít, ktoré praktizujeme každý deň alebo skoro každý deň – podľa potreby. Či už je to ráno, počas dňa alebo večer smer sprcha a cieľ sprchy je jasný - hygiena.

Sprchovaním sa z nás zmýva:

nečistota a prach
pot a pach z baktérií, ktoré pot rozkladajú..
výlučky mazových žliaz
a odstraňujú bunky odumretej kože, ktorá sa nám prirodzene obmieňa..

Okrem toho, že naše telo očistíme zvonku, tak aj naša myseľ nadobudne pocit, akým je znovuzrodenie a osvieženie, ktorý nám navodí buď teplota vody – studená, vlažná, teplá alebo horúca podľa gusta 🙂 alebo vôňa sprchového gélu pôsobiaca na naše zmysly ako aromaterapia.

Prírodný sprchový gél prínosy:

Očistenie pokožky
Hydratácia pokožky
Regenerácia pokožky
Zvláčnenie pokožky
Aromaterapia

Objem: 200ml

Dostupné arómy sprchových gélov:

Hydratačný sprchový gél Saules čučoriedky-černice. Lesné prírodné antioxidanty prispejú k zlepšeniu vašej pokožky i stavu vašej mysle. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules čokoláda. Slastný pocit, kedy sa vám belgická čokoláda rozplýva po celom tela a zanecháva ho čistým a jemným. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules grep. Sviežosť citrusu grep vám prinesie osvieženie a uvoľnenie na tele i na duši. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules levanduľa. Uvoľnenie svalového a mentálneho napätia vďaka blahodarným účinkom voňavej levandule. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules mango. Prírodný sprchový gél s nádhernou vôňou manga dodá vašim zmyslom pocit sviežej exotiky. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules jahody so šľahačkou. Očistenie pokožky s intenzívnym nádychom romantiky. Veď jahody sú predsa prírodné afrodiziakum 🙂 Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules mäkká bavlna. Zažite pocit príjemnej mäkkosti vašej znovuzrodenej pokožky. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules turecká noc. Prírodný hydratujúci sprchový gél s vôňou orientálnej tureckej noci. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules červený melón. Prírodný hydratujúci sprchový gél s fantastickou vôňou leta vám nielen očistí pokožku, ale zároveň vás aj naladí na letnú pohodu. Vaša aromaterapia v kúpeľni.
Hydratačný sprchový gél Saules Avantgarde. Prírodný hydratujúci sprchový gél s vôňou značkového parfému Avantgarde.
Hydratačný sprchový gél Saules Bright Crystal. Prírodný hydratujúci sprchový gél s vôňou značkového parfému Bright Crystal.
Hydratačný sprchový gél Saules Mirabella. Prírodný hydratujúci sprchový gél s vôňou značkového parfému Mirabella.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce