Sprej na nohy 100ml

Sprej na nohy 100ml

7,90 €

Hit z katalógu: od obľúbenej značky Crystal Spring - tento artikel je v tento okamih extra výhodne za 7,90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Crystal Spring

Nie je prečo váhať, s pečaťou kvality Crystal Spring - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 7,90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Sprej na nohy

Salt of the Earth

Je zápach nôh Vaším problémom? Ak áno ste tu na správnej adrese. Smradľavé nohy znepríjemňujú život veľa ľuďom.

Prečo tento nepríjemný zápach a potenie vlastne vzniká?

Nášmu telu nie je čo zazlievať. Zapáchajúce nohy sú výsledkom len prirodzených fyziologických pochodov nášho tela, ktoré sa potrebuje zbaviť nadbytočných toxínov. Samotný pot nesmrdí. Smrdia len baktérie, ktoré naše telo vylučuje a tie sa následne rozkladajú a hnijú. A nám následne ostanú smradľavé topánky. Zápach topánok je pravdupovediac silným indikátorom kvality našej životosprávy a životného štýlu. Zapáchajúce nohy však tiež môžu byť aj výsledkom nekvalitnej lacnej obuvi.

Ideálnym riešením v súzvuku s prírodou je náš prírodný deodorant na nohy. Svojím zložením je jemným a zároveň veľmi účinným pomocníkom pri probléme so zápachom chodidiel.

Náš prírodný sprej na nohy :

Dlhotrvajúca ochrana – až 24 hod
Obsahuje prírodnú kyselinu salicylovú
100% prírodné ingrediencie
Vhodný pre vegetariánov a vegánov
Bol odborníkmi formulovaný pre chodidlá
Vonia chladivo mentolovo
Pre obidva pohlavia – unisex
Nebol testovaný na zvieratách

Čo obsahuje náš prírodný sprej na nohy?

Voda
Výťažok z Aloe Barbadensis
Propanediol – prírodný kozmetický konzervant
Mentol
Výťažok z kôry čiernej vŕby (black willow)
Výťažok z reďkovky
Kyselina citrónová

Objem : 100 ml

Kyselina salicylová je veľkým pomocníkom pri rôznych kožných ochoreniach od akné až po ekzémy. Práve vŕba biela a jej listy obsahujú túto zložku, ktorú si tiež môžete jednoducho pripraviť vylúhovaním jej listov v liehu alebo alkohole. Kyselina salicylová má aj unikátne hojivé účinky porovnateľné s rastlinou aloe vera. V čom je však unikátna je jej schopnosť vyrovnať hormonálnu nevyrovnanosť a upokojiť tak podráždenú pokožku. Práve táto jej vlastnosť je využitá v našom spreji na nohy.

Aloe vera Barbadensis je jednotkou pri starostlivosti o pleť a pokožku. Rýchlo preniká k bunkám kde napomáha k rýchlemu uzdraveniu. Tiež má unikátne vlastnosti pri podpore imunitného systému.

Mäta pieporná je v ľudovom liečiteľstve využívaná už stáročia. Mäta obsahuje 1 – 2% silice, kde je viac ako 50% mentolu. Pre nás má najväčší význam práve mentol. Obsahuje najviac prínosných výživových látok. V našich deodorantoch sa vyskytuje hlavne pre svoju vlastnosť zmiernenia svrbenia podráždenej pokožky. Mentol má tiež veľmi dobré výsledky pri liečbe vážnych infekcií spôsobených baktériami, plesňami a vírmi.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce