SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúl

SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúl

68,80 €

Váš obľúbený produkt, čo nám dodáva Australian Remedy - tento artikel musíte mať výhodne za 68,80 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Australian Remedy

Tradičný bestseller, čo odoberáme od výrobcu Australian Remedy - tento hit získate za takmer veľkoobchodnú cenu 68,80 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúl

Výživový doplnok

Skvalénom 1000 je čistá látka Squalin extrahovaná z oleja zo žraločej pečene.Nezamieňajte s bežným olejom zo žraločej pečene - tento produkt obsahuje iba čistú účinnú látku Squalin v mimoriadne a ojedinelé koncentráciu a tým je dosiahnutý maximálny účinok v organizme.Skvalénom 1000 je 100% žraločieho pôvodu!Jeho zdrojom je tkanivo získané z pečene hlbinného žraloka čierneho (deepsea shark), ktorého prirodzeným prostredím sú čistej vody Tichého oceánu (Južné Tichomorie), kde žije v hĺbkach 3000 stôp.Squalin umožňuje žralokovi prežiť v nepriaznivých podmienkach hlbín oceánu a chráni ho pred rôznymi chorobami.

Účinky Squalin:

Účinná látka Squalin patrí k základným chemickým látkam v tele a je pre organizmus nevyhnutná. Je zdrojom bunkovej energie a je základom alebo súčasťou mnohých dôležitých látok a metabolických procesov v tele.Squalin urýchľuje regeneráciu a uľahčuje opravu poškodených buniek. Svojimi mimoriadnymi účinkami a antioxidačnými schopnosťami zabraňuje vzniku mutácií pri delení buniek, ktoré môžu viesť k nádorovému bujneniu a pomáha chrániť telo pred negatívnymi účinkami rádioterapie či chemoterapie pri liečbe. Pôsobí preventívne pred vznikom rakoviny.

Squalin je silný antioxidant, ktorý má schopnosť ničiť škodlivé voľné radikály a významne posilňuje prirodzenú imunitu organizmu.Squalin je nezastupiteľnú látkou v metabolizme steroidných hormónov a cholesterolu! Vzhľadom k tomu, že pohlavné hormóny sú steroidné, tak squalin priamo ovplyvňuje rovnováhu týchto hormónov - a tým sa podieľa na úprave nepravidelného menštruačného cyklu a môže mať aj nemalý vplyv na plodnosť. Tiež priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu.Štúdiami bol tiež preukázaný mimoriadne priaznivý účinok squalinu na koži. Urýchľuje regeneráciu a hojenie kože, pomáha vnútorne pri rôznych ekzémoch a vyrážkach (ale aj pomazanie chorého miesta týmto olejom má liečivý efekt). Zlepšuje a udržuje pružnosť kože, viditeľne prispieva k zlepšeniu kvality vlasov, nechtov.

Každá kapsula obsahuje 1000 mg! 99,9% čistého Squalinu získaného zo žraločej pečene, prírodné želatínu, glycerol a vodu

Squalene neobsahuje:

cukor
škrob
lepok
kvasnice
mlieko
umelé farbivá
prísady konzervačné

Účinná látka Squalin nezaťažuje organizmus a dokonale sa znáša so všetkými liekmi, ostatnými doplnkami stravy a potravinamiAk hľadáte kvalitu a účinok a nestačí Vám malé koncentrácie v iných produktoch, potom vyskúšajte silný produkt skvalénom 1000 - skutočnú pomoc z hlbín oceánu.

Kedy pomáha:

silný antioxidant - odstraňuje škodlivé voľné radikály
zmierňuje riziko vzniku nádorových ochorení a pomáha pri liečbe rádioterapiou a chemoterapiou
prevencia aterosklerózy - kôrnatenia tepien
znižuje možnosť ukladania cholesterolu v tepnách a pomáha upraviť krvný tlak
prevencia infarktu a mozgovej príhody
zvyšuje pružnosť väzivového tkaniva v cievnych stenách aj vo vnútorných orgánoch, šľachách, svaloch a tým spomaľuje prejavy starnutia organizmu
posilňuje výrazne imunitný systém
upravuje menštruačný cyklus a zmierňuje prejavy syndrómu menopauzy
môže prispieť k zvýšeniu plodnosti
pomáha pri zápche - upravuje črevné metabolizmus
posilňuje regeneráciu kože a urýchľuje hojenie kože (po poranení, po operácii, popáleniny)
pomáha pri poruche tvorby kože - pri ekzémoch, vyrážkach
zlepšuje vzhľad kože - zmierňuje prejavy starnutia na koži
pomáha zlepšiť kvalitu vlasov a nechtov
zlepšuje funkciu pečene a obličiek
zvyšuje odolnosť proti stresovým vplyvom
zmierňuje chronickú únavu a zlepšuje pamäť
znižuje prípadné vedľajšie toxické účinky liekov

PREVENCIA pred vznikom rakoviny!Squalin je významnou ochranou pred negatívnymi účinkami chemoterapie a rádioterapie pri liečbe rôznych nádorových ochorení!

Priaznivé pôsobenie v organizme:

Squalin je výdatným zdrojom bunkového kyslíka a potrebným zdrojom i urýchľovačom prirodzenej tvorby steroidných hormónov a vitamínov rozpustných v tukoch.Squalin je základom aj všetkých nenasýtených mastných kyselín.Squalin je tiež chemickým základom tvorby biologicky užitočného a potrebného cholesterolu HDL, ktorý rozpúšťa usadeniny škodlivého cholesterolu v cievnom systéme a znižuje jeho hladinu v krvi. Squalin je významný mozgový nutrientMozgové nutrienty sú dôležité biochemicky aktívne látky, ktoré ľahko prechádza mozgovú krvnú bariéru a tým sa prirodzenou cestou podieľa na metabolických procesoch v mozgu, dodávajú bunkám kyslík a umožňujú mozgu riadiť všetky mentálne a telesné funkcie.Squalin má silný antioxidačný účinokDoplňovanie antioxidantov je pre zdravý vývoj aj správnu funkciu celého organizmu nevyhnutné, pretože v našom tele neustále vznikajú škodlivé častice - "voľné radikály". Tieto voľné radikály pôsobí na iné zlúčeniny a môžu ich nepriaznivo zmeniť. Tým môže dôjsť k poškodeniu buniek, oslabenie organizmu a vzniku rôznych ochorení. Antioxidanty majú schopnosť voľné radikály včas zničiť.Squalin okysličuje bunky v celom organizme tak, že nadväzuje na seba vodu a uvoľňuje kyslík. Choré bunky v poškodenej tkanive akéhokoľvek orgánu prijímajú Squalin vo zvýšenej miere. Squalin ľahko prestupuje bunkovou membránou a tým dodáva bunkám potrebnú energiu.Okrem prirodzeného vzniku voľných radikálov počas psychickej a fyzickej záťaže či choroby sa množstvo týchto škodlivých častíc zvyšuje aj procesom starnutia. Dochádza k rýchlejšiemu opotrebovaniu buniek. Tieto zmeny sa prejavujú napr v podkožnom väzivovom tkanive, čo vedie ku vzniku vrások. Hlavným zdrojom voľných radikálov je však nesprávna výživa, výfukové plyny, smog, fajčenie, ultrafialové a ionizačné žiarenie a ostatné škodlivé chemické látky v životnom prostredí.Antioxidačné význam Squalinu je potreba zvlášť zdôrazniť v súvislosti s preventívnou ochranou pred vznikom mutácií pri obnove a delenie buniek (zabraňuje tým vzniku nádorových buniek) aj ako silného ochrancu pred účinkami voľných radikálov vznikajúcich pri liečbe nádorových ochorení chemoterapiou a predovšetkým rádioterapiou (ožarovaním vzniká veľké množstvo voľných radikálov)Vzhľadom na množstvo škodlivých vplyvov na organizmus v našom okolí a vďaka overovanie účinkov čistého Squalinu jeho používanie vo svete výrazne stúpa.

Dávkovanie:

1-2 kapsule dennevyššia terapeutická dávka len so súhlasom lekáranie je určené deťom (vzhľadom na množstvo účinnej látky)medicínsky významné účinky sa pri pravidelnom užívaní produktu prejavíväčšinou asi po 2 - 3 mesiacoch, užíva sa trvale

Balenie:

200 kapsúl v jednom balení

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce