Stamimax - ultraregeneration

Stamimax - ultraregeneration

1,85 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza značky Aone Nutrition - tento produkt predávame po zlacnenie za 1,85 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Aone Nutrition

Tradičný bestseller, so známou značkou Aone Nutrition - tento hit ľahko nájdete s unikátnou zľavou za 1,85 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

StamiMax Ultraregeneration

Regenerácia svalov

Po náročnom športovom výkone potrebujú svaly okamžitú a účinnú regeneráciu. Profesionálnym športovcom sa preto odporúča zvýšiť príjem výživných doplnkov s jedinečnou kombináciou krátkych peptidov. Aj vďaka vybraným karbohydrátom a vitamínovému komplexu bohatému najmä na skupiny B a C sa spustí proces regenerácie a uvoľnenia zaťažovaného svalstva. Na tieto účely sú navrhnuté špeciálne zmesi voľných aminokyselín BCAA bez konzervantov, stabilizátorov a bez sukralózy. Vo forme rozpustných nápojov určených pre športovcov si doprajete účinný potréningový “balzam“ nielen na objem, ale aj celkovú regeneráciu svalov. Vyberajte si z kvalitných vitamínových produktov. Tých s najvyššou biologickou hodnotou a príjemnou chuťou aj po technicky náročnom spracovaní.

Srvátka

Výživové doplnky na cvičenie sa vyrábajú vyňatím proteínovej zložky z konkrétnej potraviny. V tomto prípade hovoríme o srvátke a jej účinkoch na zaťažovaný organizmus počas náročných cvičebných programov. Srvátkové doplnky k strave môžu byť pripravované na princípe iónovej výmeny. Srvátkové proteíny sa od iných frakcií oddeľujú tým, že sa využívajú elektrické náboje atómov a molekúl. Mliečne bielkoviny sú tak štandardne a nie veľmi účinne spracované. Veľká časť prospešných imunoglobínov sa znehodnotí. Pri výrobe sa používajú rôzne chemické činidlá, čím dochádza aj degradácii glykomakropeptidov s antivírusovými účinkami.

Srvátkovým vitamínom na objem svalov pri zachovaní približne 70% účinnej bielkoviny sú proteínové koncentráty. Spracovanie, respektíve proces sušenia prebieha pri vysokých teplotách. Tak sa zníži biologická hodnota bielkovinových zložiek aj podiel účinných rastových faktorov. Koncentrované proteínové doplnky sú síce cenovo dostupné, ale nie na takej kvalitatívnej úrovni ako izoláty a hydrolyzáty.Za kvalitné filtračné procesy možno považovať mikrofiltráciu, krížovú mikrofiltráciu a ultrafiltráciu. Na týchto princípoch sa z koncentrovanej proteínovej zložky eliminujú kontaminanty prechodom cez membránu. Ide o veľmi kvalitné vitamínové doplnky spracované pri nízkej teplote, tlaku a normálnom ph.

Peptidy

Krátke srvátkové peptidy z hydrolyzátu srvátkového proteínu sa pripravujú pre lepšiu absorpciu, extrémne rýchlu stráviteľnosť a pre zachovanie cca. 90% obsahu účinných bielkovín. Pri tomto technologickom spracovaní sa pridáva voda k polymérom proteínov. Následne dochádza k ich rozbitiu do mnohých malých proteínových skupín nazývaných peptidy. Srvátkové hydrolyzáty vo forme výživných športových doplnkov na regeneráciu a spevnenie svalstva účinkujú ako prospešný spúšťač anabolických procesov.

Srvátka obsahuje množstvo účinných látok, ktoré priaznivo vplývajú aj na získanie čistej svalovej hmoty:

laktoferín a imunoglobíny pre imunostimuláciu a odolnosť organizmu voči baktériám a vírusom
betalaktoglobulín ako hlavná bielkovinová zložka srvátky získavaná z kravského alebo ovčieho mlieka
aminokyselina cysteín na zvýšenie hladiny glutatiónu ako účinného antioxidantu v bunkách

Hydrolyzáty srvátkového proteíny sú účinnými spaľovačmi tukov, teda majú významnú úlohu nielen pre získavanie svalového objemu, ale aj zníženie celkovej hmotnosti. Srvátka aj z dôvodu rýchlejšej a účinnejšej absorpcie tráviacim traktom vplýva na svalovú a celkovú telesnú kompozíciu. Ako mať hlad pod svojou vlastnou kontrolou?

príjem bielkovín zvyšuje podiel hormónov na regulovanie vlastného apetítu (GLP-1, cholecystokinín), bielkoviny eliminujú “hormón hladu“ (grelín)

Dávkovanie:

1 dávka obsahuje 20 g - 4 polievkové lyžice - rozmiešať v 0,3 - 0,4 l vody

Balenie: 1 sáčok -20 g, dóza 500 g alebo 20x1 sáčok teda 400 g

Zloženie:

krátke srvátkové peptidy z hydrolyzátu srvátkového proteínu (SCWP), glukóza, fruktóza, kakao (príchuť čokoláda), aróma, glykozidy steviolu (prírodné sladidlo), acesulfám K, vitamínová zmes (kyselina L-askorbová, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín)

Výživové údaje
na 100 g
na 20 g (1 dávka)
NRV*

Energia
1436kJ/435kcal
288kJ/88kcal

Tuky
3 g
0,6 g

z toho nasýtené mastné kyseliny
3 g
0,6 g

Sacharidy
16 g
3,2 g

z toho cukry
16 g
3,2 g

Protein
61 g
12,2 g

Soľ
1 g
0,2 g

Vitamíny

Vitamín C
400 mg
80 mg
100%

Vitamín B1
2,2 mg
0,44 mg
40 %

Vitamín B2
2,8 mg
0,56 mg
40 %

Vitamín B3
32 mg
6,4 mg
40 %

Vitamín B5
12 mg
2,4 mg
40 %

Vitamín B6
2,8 mg
0,56 mg
40 %

Vitamín B9
400 μg
80 μg
40 %

Vitamín B12
5 μg
1 μg
40 %

Vitamín B7
100 μg
20 μg
40 %

* % NRV = Referenčná výživová hodnota na 1 porciuSCP**= Short Chain Peptides / Krátko reťazové peptidy

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce