Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá 20 ml - bachove kvapky

Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Veľmi obľúbený produkt s osvedčenou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento hit zoženiete pri práve prebiehajúcej akcii za 10,50 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

No tak toto je gól: od originálneho výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel objednávajte v jedinečnej akcii za 10,50 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (Ornithogalum umbellatum)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Star of Bethlehem je vhodný pri duševnej alebo fyzickej traume, ktorá vzniká následkom nehôd, neblahej správy, úmrtia, náhleho sklamania alebo šokom.

Akokoľvek jeho ideálne použitie je okamžite po udalosti, znamenite sa hodí i na neskoršie následky, ktoré sa môžu po rokoch objaviť v podobe fyzických symptómov. U ľudí môže nastať vnútorná otupenosť a vnútorná ťažoba, spojené s pocitom straty a tichej bolesti.

Star of Bethlehem je dôležitou súčasťou Rescue Remedy a je vhodný pre matku i pre dieťa bezprostredne po pôrode.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Star of Bethlehem

–„neutralizácia“ bezprostredných alebo neskorších následkov šoku. Tieto prežitky sa tak môžu lepšie spracovať.

Dr. Bach popísal tento kvetový koncentrát ako: „útecha a úľava pri bolesti a zármutku“.

Star of Bethlehem v skratke:

Pomáha zvládnuť: následky šokov a kríz, duševnú bolesť, smútok, nespracované a potláčané traumatické zážitky, zdesenie, zablokovanie životnej energie
Pozitívny TP: regenerácia po traumatickom zážitku, harmonizácia tela a duše, duchaprítomnosť, adekvátne reakcie v krízových situáciách

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce