Sun vital natural kids formula

Sun vital natural kids formula

17 €

Nie je prečo váhať, od známeho výrobcu Duolife - tento artikel je v túto chvíľu za úžasnú cenu 17 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Duolife

V akcii je od spoločnosti Duolife - tento produkt máte za pár kliknutí za perfektnú cenu 17 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

DuoLife SunVital Natural KIDS Formula

Vitamíny pre deti

Pre svoje deti spravíme maximum. Aby ich organizmus dokázal prekonať rôzne zápalové a infekčné ochorenia, treba neustále zlepšovať aj ich obranyschopnosť. Už od útleho detstva sú nevyhnutné výživné zložky na fungovanie jednotlivých orgánov, ako aj celých sústav. Deti sú našou budúcnosťou, pre ktorú sme povinní hľadať tie najlepšie stimuly pre zdravý a plnohodnotný život. Ich zdravie sa odvíja od kvality imunitného systému.

Červené hrozno

Pre správny rozvoj mladéhodetského organizmu musíme podporovať odolnosť voči množstvu patogénov. Tou najlepšou cestou sú výživné látky na prekonanie útokov mikróbov a iných škodlivín. Imunobiologický systém už u detí dokážu zlepšovať vitamínové formulys aktívnymi zložkami červeného hrozna. Čím sú také výnimočné?

Červené hrozno a jeho ozdravujúce účinky:

Je zdrojom antioxidantova fenolov
Zabraňuje v rozvoji rakovinotvorných buniek
Podporuje cievny a celkový kardiovaskulárny systém
Má laxatívny účinok. Zabraňuje tráviacim ťažkostiam
Prečisťuje krv
Zneškodňuje vírusy
Má vyšší obsah cukru. Jeho konzumáciu treba u diabetických pacientov dostatočne zvážiť

Vitamín C

Vitamínový komplex pre deti na zlepšenie imunitného systému obsahuje aj vitamín C ako dôležitý antioxidant. Zdrojom sú napríklad šípky, ktoré prispievajú k normálnej funkcii životne dôležitých orgánov. A to najmä po zvýšenom fyzickom výkone.

Znižujú vyčerpanie. Organizmu dodávajú energiu, ktorú nedokáže v dostatočnom množstve získať ani z plnohodnotnej stravy. Extrakt zo šípok zabezpečuje postupné uvoľňovanie účinných látok. Len tak sa zvyšuje využiteľnosť vitamínu C. Bunky organizmu sú chránené pred oxidačným stresom. Regenerujú sa telové tkanivá, kosti, pokožka, zuby a chrupavky.

Med

Pre podporu regeneračných procesov aj v mladom detskom organizme sa odporúča konzumovať doplnky k výžive s vyšším obsahom medu.

Med a jeho aktívne účinky:

Je zdrojom energie. Obsahuje približne 60% cukrov, ktoré sa vstrebávajú priamo do krvi
Má vysoké bakteriocídne účinky
Pomáha pri zápalových a infekčných ochoreniach dýchacích ciest
Využíva sa pri liečbe kašľa
Podporuje chuť do jedla
Zefektívňuje tvorbu červených krviniek
Znižuje cholesterol
Je silným prírodným liečivom v boji proti nervozite, nespavosti a srdcovo-cievnych chorobám

Baza čierna

V kvalitných výživových formulách pre deti sa využívajú aj extrakty z kvetov alebo bobúľ bazy čiernej:

je silnou prevenciou pri nachladnutí
zmierňuje plynatosť a ďalšie tráviace ťažkosti
pomáha pri ochoreniach močových ciest
výživné doplnky s obsahom bazy čiernej sú vhodné aj pre diabetikov

Zloženie:

červené hrozno
ostružiny
šípky
med
báza čierna
acerola
muškát africký
cesnak
tekvicové kôstky
právenka latnatá

Dávkovanie: Sirup je určený pre deti od 6 rokov, denná dávka 5 ml pred jedlom, pri problémoch 2 x denne po 5 ml. - neprekračovať doporučenú dávku.

Objem: 150 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce