SUPER OPC antioxidant - resveratrol 25320 mg - 100 kapsul

SUPER OPC antioxidant - resveratrol 25320 mg - 100 kapsul

47,40 €

V akcii je od kvalitnej značky Australian Remedy - tento produkt posielame výhodne za 47,40 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Australian Remedy

V akcii je len tu od výrobcu Australian Remedy - tento artikel musíte mať extra výhodne za 47,40 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SUPER OPC antioxidant - GRAPE SEED

extrakt z jadierok hrozna 25320 mg

- 100 kapsúl (resveratrolu)Super OPC antioxidantov JE koncentrovaný výťažok zo zrniek červeného hrozna, ktoré obsahujú vysoké množstvo OPC - oligomérne Procyanthocyanidins ods Alebo si Pac - Proantokyanidiny) známej ako bioflavonoidy, ktoré sa starajú o antioxidačnú ochranu ľudského tela.Tento produkt obsahuje absolútne najvyššiu koncentráciu účinnej Látky OPC sodný trhu - garantovaných 200 mg: v každej kapsuli. Njvyšší obsah vysoko účinných bioflavonoidov - procyanidins (OPC) JE dosiahnutý unikátnou technológiou spracovania.Flavonoidy z hroznových zrniek patria k najsilnejším známym antioxidantom, ktoré veľmi účinne ničia škodlivé voľné radikály chránia telo pred poškodením negatívnymi vplyvmi. Tim pomáhajú vyčistiť telo od toxických splodín, škodlivých chemikálií, znižujú negatívne účinky pasívneho a aktívneho fajčenia, chráni proti UV žiareniu, prináša úľavu pri alergiách.Stále viac vedeckých štúdií dokazuje, že škodlivé voľné radikály sú príčinou starnutia buniek a vedú k rôznym ochoreniam. Likvidáciou voľných radikálov pomáha chrániť telo pred vznikom mutácií pri delení buniek a tým preventívne znižuje možnosť vzniku nádorového bujnenia.

Najsilenjší antioxidant vlastnosti:

Super OPC Antioxidant prejavuje silné antioxidačné a detoxikačné schopnosti a významne posilňuje obranyschopnosť organizmu - imunitu.Super OPC Antioxidant efektívne pôsobí pri ochrane očí - pomáha pri únave a slabnutie zraku. Zmierňuje podráždenie očí - slzenie, pálenie a chráni oči proti dymu a škodlivému UV žiareniu - slnečné, monitory, televízie.Super OPC Antioxidant podporuje zdravý krvný obehový systém, posilňuje kapilárnej steny a zvyšuje pružnosť ciev - pomáha pri chronickej žilovej nedostatočnosti. Prispieva k znižovaniu krvného tlaku.Super OPC Antioxidant vykazuje veľmi silné protizápalové a antibakteriálne schopnosti. Okrem veľmi priaznivého zníženie prejavov rôznych alergií, astmy, sennej nádchy aj bežného prechladnutia sa vďaka nevídanej sile prejavujú mimoriadne pozitívne účinky pri infekcii močového ústrojenstva. Pomáha pri akútnych zápaloch močového mechúra - znižuje množenie baktérií a zabraňuje uchyteniu baktérií na stenách močových ciest.

Známy je tiež veľmi priaznivý účinok Super OPC na kožu - zvyšuje a udržuje pružnosť pokožky. Tým bráni ochabnutie kože a obmedzuje tvorbu vrások. Pomáha zlepšiť viditeľné znaky predčasného starnutia. Chráni kolagén a elastín proti poškodzujúcim enzýmom a voľným radikálom.Výťažok z hroznových zrniek sa v menšom množstve používa v značkovej pleťové kozmetike. Účinnejšia ako namazať sa krémom je iste pôsobenie "zvnútra".Super OPC Antioxidant sa podieľa na znižovaní stresu a udržuje stav dennej energie. Zvyšuje regeneráciu tela po namáhavej práci a prispieva k udržiavaniu celkového dobrého zdravia.Výťažok z hroznových zrniek je potrebným a žiadaným doplnkom stravy.Garantované množstvo 200 mg proantokyanidinů v každej kapsuli je absolútne najvyššia koncentrácia tejto účinnej látky na trhu. (napr. v produkte Urinal Akut je koncentrácia PAC 36 mg).Super OPC Antioxidant Vám poskytne maximálny účinok a významne ochráni organizmus pred poškodením - a stačí len jedna kapsula denne.

Chcete túto až 50x väčšiu silu alebo Vám naozaj stačí malé koncentrácie látok v iných lacnejších produktoch?Ako cenné je Vaše zdravie?

Zloženie:

Každá kapsula obsahuje koncentrovaný extrakt sušených zložiek v ekvivalente zodpovedajúcemu množstvo sušenej rastliny:

Každá kapsula obsahuje:Vínna réva - zrnká (Vitis vinifera) - extrakt 211 mgv ekvivalente zodpovedajúcemu množstve 25 320 mg! suchých zrniekProcyanidins (OPC, PAC) - garantované množstvo 200 mg!

Neobsahuje:

Obilniny, kvasnice, lepok, laktózu, orechy, cukor, pšenicu, mliečne zložky, vaječné zložky, aróma, umelé farbivá a konzervačné látky, GMO free

Kedy Super OPC antioxidant pomáha:

pomáha pri poruchách i slabnutia zraku - zvyšuje ostrosť videnia
pomáha brániť vzniku šerosleposti i šedého zákalu
pomáha pri únave a podráždenie očí - slzenie, pálenie
chráni oči proti dymu a škodlivému UV žiareniu - slnečné, monitory, televízie
vhodné pri práci s počítačom, pre vodiča i starších ľudí
zvyšuje obranyschopnosť - posilňuje imunitu organizmu
mimoriadne silný antioxidant - odstraňuje škodlivé voľné radikály
pomáha čistiť telo od splodín a škodlivých látok - detoxikácia tela
prináša značnú úľavu pri rôznych alergiách a astme i sennej nádche
prejavuje silné protizápalové a antibakteriálne účinky
pomáha pri akútnych zápaloch močového mechúra a močových ciest
tlmí zápaly a zmierňujú opuchy
posilňuje kapilárnej steny a podporuje zdravý krvný obehový systém
zvyšuje pružnosť ciev a pomáha znižovať krvný tlak
pomáha pri chronickej žilovej nedostatočnosti
prispieva k zmierneniu hučanie v ušiach
zvyšuje regeneráciu organizmu po namáhavej práci - dodáva energiu
napomáha zmierniť viditeľné znaky predčasného starnutia - vrásky, ochabnutá koža
udržuje a zvyšuje elasticitu kože - chráni proti poškodzujúcim enzýmom
prispieva výrazne k udržaniu celkového dobrého zdravia

Dávkovanie:

1 kapsula 1x denne ráno pred jedlomIba dospelíNie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Balenie:

100 kapsúl v jednom balení

Výrobca: Australian Remedy

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce