Super PRSIA + štíhla línia 60+30 kapsúl

Super PRSIA + štíhla línia 60+30 kapsúl

28 €

Práve je za dobrú cenu čo berieme od značky Imperial Vitamins - tento artikel je v túto chvíľu v hustej akciu za 28 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Imperial Vitamins

Tradičný bestseller, s akostnou značkou Imperial Vitamins - tento artikel čaká na vás výhodne za 28 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Super PRSIA + štíhla línia

Výživový doplnok pre sexy telo

kompletná starostlivosť 60+30 kapsúl

Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je bezpečná a prirodzená cesta ku zväčšeniu a spevneniu Vašich prsníkov bez nebezpečenstiev, ktoré so sebou prinášajú plastické operácie. Patentovaná kombinácia aktívnych látok a výťažkov z rastlín obsahujúcich fytoestrogény, pôsobí na Váš organizmus podobne ako prirodzené ženské hormóny – estrogény. Fytoestrogény môžu chrániť prsné tkanivo pred poškodením, ktoré by mohlo pri dlhodobom pôsobení nakoniec viesť k ťažkým ochoreniam (ako je rakovina). Prípravok má taktiež priaznivé účinky na formovanie ženskej postavy – prispieva k regulácii telesnej hmotnosti. Pôsobí pozitívne na pokožku tváre a dekoltu – podporuje napnutie pokožky a pomáha potláčať tvorbu akné, tiež prispieva k zmierneniu príznakov klimaktéria. Priaznivo pôsobí aj na úpravu pravidelnosti menštruačného cyklu a stará sa o zmiernenie menštruačných bolestí.

Zloženie:

Obsah výživových prvkov
hmotnosť 1 kapsula

DD

3 kapsule

(hmotnosť)

% ODD

3 kapsule

Palma plazivá (Serenoa rapens)

116 mg
348 mg
(x)

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum)
73 mg
219 mg
(x)

Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa)
66 mg
198 mg
(x)

Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare)
66 mg
198 mg
(x)

Benedikt lekársky (Cnicus benedictus)
50 mg
150 mg
(x)

L-tyrozín
43 mg
129 mg
(x)

Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum)
30 mg
90 mg
(x)

Angelika - ženský ženšen (Angelica sinensis)
16 mg
48 mg
(x)

Damiána (Turnera diffusa)
16 mg
48 mg
(x)

Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca)
16 mg
48 mg
(x)

ODD: % odporúčanej dennej dávky

(X)-nie je určená

Odporúčané denné dávkovanie:

3 kapsuly denne po jedle. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 3 kapsuly. Pre dosiahnutie optimálnych a trvalých výsledkov odporúčame využívať jedno štartovacie balenie (1 x 30 kapsúl) a následne odporúčame využívať dve pokračovacie balenia (2 x 90 kapsúl). Po využívaní počiatočnej kúry je potrebné pre udržanie optimálnych výsledkov každých 6 mesiacov využívať udržiavaciu dávku (1 x 90 kapsúl ).

Upozornenie:

Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odpo-rúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

Skladovanie:

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 5–25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Hmotnosť: 52,5 g (+/- 10%) 90 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce