Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

No tak toto je gól: s preslávenou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt máte na dosah ruky vo výhodnej akcii za 10,50 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Veľmi žiadaný produkt, od top výrobcu A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt predávame vo výpredajové akciu za 10,50 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý (Castanea sativa)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Sweet Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia vnútornými útrapami, popísané Dr. Bachom ako „beznádejná zúfalosť ľudí, ktorí veria, že dosiahli hranice jej znesiteľnosti“. Môže sa prejaviť hlbokým smútkom, ktorým sa trpitelia úplne zničení. Skľúčenosť sprevádzajú pocity osamelosti a izolácie, zatiaľ čo budúcnosť sa javí ako tmavá a úplne beznádejná.

Sweet Chestnut sa môže použiť i pri pocitoch vznikajúcich krátko pred nervovým zrútením, ale bez samovražedných myšlienok. U ľudí prevláda pocit, že ich opustil boh i svet. Tento stav môže byť následkom úmrtia alebo dlhého ťažkého životného obdobia, ktoré bolo znášané statočne a bez nárekov.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Sweet Chestnut

– oslobodenie sa od zúfalstva a skľúčenosti. Aj vonkajšie okolnosti sa nemusia zmeniť, človek im vie čeliť s optimizmom a vnútornou vyrovnanosťou. Rozvoj sa posilní objavením alebo znovunadobudnutím viery vo vyššiu moc alebo pocitom vnútornej istoty.

Sweet Chestnut v skratke:

Pomáha zvládnuť: extrémne utrpenie, hlboké zúfalstvo, beznádej, pocit, že už nemôžem ďalej, duševnú bolesť a žiaľ, depresiu, „najtmavšiu noc v duši“, ktorú človek skrýva pred inými
Pozitívny TP: transformácia, napomáha uskutočniť rozhodujúce vývojové kroky, dôvera vo vnútorné svetlo, životná odvaha, rozpoznanie šance k zmene, spoznanie Boha

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce