Tabletky na spanie - Tiens Sleeping Duo

Tabletky na spanie - Tiens Sleeping Duo

24 €

Toto si zamilujete: od top značky Tianshi - tento tovar si môžete objednať extra výhodne za 24 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Jasný hit, od spoločnosti Tianshi - tento hit môžete zohnať za skvelú cenu 24 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Tiens Sleeping - tabletky na spánok

Výživový doplnok

Hlavné zložky:

kalifornský mak
hloh čierny
kvet golgotský
granulovaný peľ.

Vlastnosti zložiek:

Kalifornský mak - uspávajúci prostriedok s ukľudňujúcim účinkom. Dlhodobé užívanie rastliny nespôsobí závislosť, nespomaľuje pohyb, a preto je ideálny a vyhovuje na podporu spania.
Hloh čierny - reguluje sťahovanie srdca počas spánku, rozširuje cievny systém. Ukľudňuje centrálny nervový systém, reguluje funkciu sympatického a parasympatického nervového systému.
Kvet golgotský - znižuje zvýšenú citovú vzrušenosť, podporuje rozbeh mechanizmu normálneho biologického sna.
Pel' - obsahuje zložku nenahraditeľných aminokyselín, z ktorých je najdôležitejší triptofan. Triptofan podporuje fázu zaspávania, prechod do nižších fáz spánku. Okrem toho zloženie aminokyselín vyživuje nervové mediátory mozgu, chráni pred tými otravnými látkami, ktoré sa tvoria vo vzťahu k mozgovým cievam počas bolesti hlavy. Prípravok celkovo účinkuje na radu takých mechanizmov, ktoré podporujú regeneráciu organizmu tým, že regulujú fázy spánku.

Uvedené zložky vyhovujú európskym normám vzťahujúcim sa na jedlé rastliny, nie sú toxické, nemajú vedľajšie účinky, nevyvolajú závislosť a zlý celkový duševný a telesný stav.

Indikácie:

pri nespavosti, neurastii, príznakoch chronickej únavy
pomoc pri chorobne nadmernej detskej aktivity i v prípade detskej inkontinencie
reguluje fázy spánku
pri prebudení dodáva pocit sviežosti.

Kontraindikácie:

žiadneBalenie:30 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce