Tawari negro čaj - Lapacho

Tawari negro čaj - Lapacho

3,90 €

Jedinečná ponuka, s preslávenou značkou Good Nature - tento tovar zakúpite v perfektnej akcii za 3,90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Prvotriedný od firmy Good Nature - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3,90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

TAWARI NEGRO ČAJ

Doplnky stravy

Vysoký strom (až 45 metrov výšky) z čeľade trubačovitých, rastúci v dažďových trópoch Južnej Ameriky. Typické sú prekrásne kvety tvaru kalichu. Okrem liečebného použitia lyka je tvrdé drevo stromu obľúbenou surovinou na stavbu domov, výrobu parkiet a pod. Príbuzné brazílske druhy rodu Tabebuia sú známe tiež ako Lapacho.

Výrobok TAWARI NEGRO obsahuje vnútornú kôru - lyko tropického stromu z Amazónie Tabebuia serratifolia. Pre svoj obsah alkaloidov predovšetkým lapacholu, flavonoidov, saponínov, triterpénov, a xantónov je tradičným podporným prípravkom používaným v ľudovom liečiteľstve natívnych juhoamerických komunít.Pre svoju lahodnú arómu a príjemnú osviežujúcu chuť zdomácnel na celom svete. Častejšie je známy ako Lapacho, z Brazílie sa rozšíril tiež názov Pao´d Arco natívnymi názvami tahuarí, tahuarí negro, tahuarí amarillo, paliperro.V tradičnej medicíne natívnych kmeňov Amazónie je používaný na podpornú liečbu cukrovky a kandidóz. Od šesťdesiatych rokov je známy antikarcinogénne pôsobenie (pečeň, obličky, prsníky, prostata, krčok maternice), ďalej posobí protizápalovo, antibakteriálne, protimykoticky. Pomáha zmierniť opuchy slizníc, upravovať funkčné cirkulačné poruchy, katary dýchacích ciest. Živica stromov sa využíva lokálne na postihnuté miesta pri reume. Chybne býva označený za tzv. Červené Lapacho, alebo nápoj Inkov, kedy sa jedná o príbuzný druh Tabebuia ochracea (Cham.).

Zloženie: vnútorná kôra - lyko rastlín Tabebuia serratifolia (Jacq.) Nich.

Pôsobenie Lapacho - tawari negro:

protizápalové,
antibakteriálne,
imunostimulačné
protiplesňové
protirakovinové

Lapacho - tawari negro pomáha ľahšie zvládať:

nádorové ochorenia,
alergie, ekzémy,
nachladnutie,
chrípky
všetky infekčné ochorenia,
plesňové ochorenia kože a tráviaceho traktu.

Užívanie a dávkovanie:

2 čajové lyžičky sušenej kôry zmiešame s 1 litrom vody, privedieme do varu, varíme na miernom ohni 20 - 25 min, necháme vychladnúť, scedíme. Tým získame osviežujúci nápoj, ktorý popíjame v priebehu dňa. Podľa vlastného uváženia môžeme dochutiť, najlepšie včelím medom. Deti od 3 rokov 200 ml na deň.

Kontraindikácie: alergia na účinné látky (alkaloidy).

Použitie a špeciálne upozornenie: vhodné na prevenciu všetkých infekčných a plesňových ochorení, pri rakovine ako podporný prostriedok imunitného systému. Po dvoch mesiacoch pitnej kúry je vhodná mesačná prestávka.

Balenie: 50 g sušeného mletého lyka.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce