Tiens Antilipidový čaj

Tiens Antilipidový čaj

17 €

Kvalitný od populárnej značky Tianshi - tento produkt predávame výhodne za 17 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Prestížny čo odoberáme od výrobcu Tianshi - tento hit môžete zaobstarať takmer zadarmo za 17 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Tiens Antilipidový čaj

Doplnky stravy

Základné komponenty - zloženie:

6 druhov zeleného čaju
listy Gynostemmy päťlistej
listy Lotosu
semená Kassie Tory (druh senny)
koreň Horca mnohokvetého alebo zemného

Balenie:v balení je 40 sáčkov

Vlastnosti:

Vďaka zelenému čaju dochádza k normalizácii funkcií centrálneho nervového systému, likviduje sa syndróm po opití. Zelený čaj má antioxidantné, horúčku znižujúce vlastnosti pri ochoreniach z prechladnutia, je výborným "čističom" cievneho systému, zlepšuje zrak, programuje rakovinové bunky na sebazničenie, pretože obsahuje teopolyfenol / pozri Ikan / .
Gynostemma päťlistá obsahuje 84 druhov saponínov. Tieto vysoko aktívne látky, ktoré sú unikátnymi adaptogénmi, pomáhajú organizmu prispôsobiť sa k zmenám vyvolaným stresom. Čo sa týka ich sily, prevýšia žeň-šeň Ďalekého východu, ktorý obsahuje 32 saponínov. Gynostemma tiež podporuje vylučovanie sérového cholesterolu z organizmu zlepšuje tukovú výmenu.
Listy lotosu blahodarne vplývajú na látkovú výmenu v koži, pridávajú jej sviežosť, očisťujú ju, znižujú hladinu lipidov v krvi, znižujú vysokú horúčku, vylučujú rôzne škodlivé látky z organizmu.
Semená kassia tory zlepšujú trávenie, normalizujú stolicu, stimulujú plynulý pohyb kalov, podporujú vylučovanie toxických látok, majú žlčopudný efekt, vplývajú na činnosť pečene a sleziny, znižujú arteriálny tlak, znižujú tvorbu plynov.
Horec mnohokvetý obsahuje triesloviny, organické kyseliny, kyselinu askorbovú. Horec mnohokvetý má protizápalové vlastnosti pri ochorení čriev a oblasti úst, tonizuje organizmus, zlepšuje látkovú výmenu, zvyšuje imunitu a pohlavnú aktivitu, zlepšuje stav vlasov.

Mnohostrannosť tohto čaju ho umožňuje využívať na harmonizáciu základných výmenných procesov v organizme. Za podmienky doplnenia deficitu vody sa normalizuje výmena vody a solí. Vďaka vysokému obsahu kremíka vo svojom zložení má čaj antimikrobiálne a omladzujúce účinky. Jeden pohár Antilipidového čaju obsahuje 24 hodinovú dávku mangánu, ktorý stimuluje rozpad nádorových buniek.

Indikácie:

Prevencia srdcovo-cievnych ochorení, porúch krvného tlaku (vysokého i nízkeho), aterosklerózy.
Prevencia, regulácia a normalizácia tukov ( cholesterolu).
Ochorenia pečene.
Tonizácia a antioxidácia organizmu pri veľkej psychickej i fyzickej záťaži, pri syndróme chronickej únavy.
Detoxikácia organizmu pri otravách, poruchách trávenia, alkoholizme a drogových závislostiach.
Podporné účinky pri dlhodobom pobyte a práci v ekologicky narušených prostrediach.
Znižuje teploty pri virózach, chrípke, angíne ...
Ochorenia žalúdočno-črevného traktu, zápchach.
Aktivizuje všetky druhy látkovej výmeny, znižuje váhu.
Prevencia onkologických ochorení žalúdka, čriev, predstojnej žľazy, lymfatického systému, kože ...
Antimikrobiálne a omladzujúce účinky.

Kontraindikácie:

1. Nedoporučuje sa deťom do 12 rokov.2. Nedoporučuje sa počas tehotenstva a v období dojčenia jedine v akútnych prípadoch.3. Nedoporučuje sa užívať nepretržite dlhšie ako 2 mesiace.

Príprava a dávkovanie:

Doporučujeme začínať s nižšími dávkami a koncentráciami.Na 1 liter - lúhovať 7-10 min. - zalievať 80 °C - pozor nie vriacou!

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce