Tiens Biokalcium pre deti

Tiens Biokalcium pre deti

24 €

Nie je prečo váhať, s trendy značkou Tianshi - tento hit zaobstaráte za výhodnú cenu 24 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Hit z katalógu: od obľúbenej spoločnosti Tianshi - tento produkt predávame s VIP zľavou pre každého za 24 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Tiens Biokalcium pre deti

Výživové doplnky pre deti

Základné zloženie :

enzymolytický prášok kostného kalcia, minerály so zvýšeným obsahom železa a zinku v porovnaní s Biokalciom, lecitín, taurín, deväť nezameniteľných aminokyselín, lipoproteíny, uhľohydráty, prášok vaječného žĺtka, sušené plnotučné mlieko, prášok sójového mliekaObsah čistého kalcia v 1 vrecúšku - až 360 mg.

Vlastnosti:

I. Prášok kalcia, získaný z kostí mladých teliat sa vyznačuje tým, že už v prírodnom prirodzenom stave obsahuje kombináciu nevyhnutných látok pre mladý rastúci organizmus, ktorý je naplnený energiou rozvoja.

Nedostatok kalcia v detskom organizme spôsobuje:

zaostávanie vo vývine
neskoré dvíhanie sa na nožičky
štvorcovú lebku
oneskorené prerezávanie zubov
výkriky a kŕče v spánku
poruchy v hryze
rachitídu
krivenie nôh
zlý spánok a nočné potenie
vývin vpadnutej (kuracej) hrude
oslabenie a stenčenie článkov prstov
časté prechladnutia a iné ochorenia

Nedostatok kalcia v puberte spôsobuje:

pocity bolestí v kostiach v procese rastu
kŕče v končatinách
imunodeficit
rýchlu únavnosť
zhoršenie pamäte
alergie
uhrovitosť
poruchy spánku
spomalenie rastu a vývinu.

II. Vitamíny: pozri Biokalcium.

III. Minerály: pozri Biokalcium, Bioželezo, Biozinok. lV. Lecitín - zúčastňuje sa na vytváraní a raste obalu nervového vlákna, podporuje normálny psychický vývin, skvalitňuje proces učenia a pamäť dieťaťa (pozri Biokalcium)V. Taurín - je to aminokyselina, ktorá sa nezúčastňuje na syntéze bielkovín organizmu. Reguluje činnosť bunkových membrán, udržiava vo vnútri bunky kálium a horčík, ale nátrium vonku, účinkuje takýmto spôsobom ako diuretikum (podporuje vylúčenie tekutín z organizmu). Taurín posilňuje imunitný systém, posilňuje srdcový sval, stabilizuje srdcový rytmus, odvracia vytváranie trombusov, chráni pred diabetom a podporuje trávenie. Ukľudiíuje sympatický nervový systém a tým odstraňuje sťahy cievneho systému a znižuje tlak, ale tiež zabraňuje vývinu kŕčov pri epilepsii, opuchu mozgu. Pri nedostatku taurínu sa ničí sietnica očí, oslabuje sa imunitný systém (taurín zvyšuje aktivitu bielych krviniek). Taurín pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi, zúčastňuje sa na tvorbe žlče (udržiava žlč v tekutom stave a tým zabraňuje tvorbe žlčových kameňov). Zúčastňuje sa na antioxidantnej ochrane. VI. Nezameniteľné amínokyseliny - sú nevyhnutné na zabezpečenie normálnych metabolických procesov v organizme (rastu, narastania svalovej hmoty atď.) počas vývinu. Medzi nimi je histidín. Táto aminokyselina patrí do zloženia myelínových obalov nervov. Je nevyhnutná pre tvorbu červených a bielych krviniek, pre rast a obnovu tkanív, ochraňuje organizmus od škodlivých účinkov radiácie, podporuje vylučovanie ťažkých kovov z organizmu. Deficit tejto aminokyseliny spôsobuje psychické poruchy, reumatickú artritídu, napadnutie sluchového nervu, poruchu imunitného systému, pohlavné poruchy, poruchy sekrécie žalúdočnej šťavy. VII. Lipoproteíny - zabezpečujú reguláciu výmeny tukov. VIII. Prášok z vaječného žÍtka a prášok zo sójového mlieka - sú zdrojom vitamínu D3, ale tiež fosfotilínu cholínu, ktorý chráni bunky, spolu s lecitínom sa zúčastňuje na tvorbe ich obalov.

Indikácie:

Na zabezpečenie normálneho vývinu kostry, rastu u detí počas všetkých vývinových období, najmä pred začiatkom pohlavného dozrievania v období 11 - 14 rokov.
Do troch rokov na profylaxiu rachitídy.
V období aktívneho rastu zubov, pri karies.
Pri dysbakterióze.
Pri alergických ochoreniach, teda aj pri bronchiálnej astme.
Pri diatézach, neurodermitídach, ekzémoch, uhrovitosti.
Pri hypoimúnnych stavoch /časté prechladnutia/
Pri kŕčoch, epilepsii, bolestiach v kostiach a vo svaloch.
Pri srdcovo-cievnych ochoreniach /tachykardia, poruchy srdcového rytmu a iné/.
Pri vegetatívno-cievnej dystónii /v prevažnej miere pri hypertonickom type/.
Pri zotrvávaní v ekologicky nevhodnom prostredí.
Na zlepšenie pamäte, procesu zapamätávania počas skúšok.
Pri predmenštruačnom syndróme a počas menopauzy u žien.
Pri hormonálnej terapii a hormonálnej kontracepcii /spôsobuje premenu estradiolu (druh estrogénu) na estriol a jeho vylúčenie z organizmu/.

Kontraindikácie:

Chorí na fenylketonúriu.

Užívanie:

1. Deti, počnúc narodením do 1 roku, minidávky: 1/7- 1/6 vrecúška alebo 1/3-1/2 kávovej lyžičky 1x denne, rozpustiť v teplej vode (35 - 40 stupňov C) alebo zmiešať s jedlom, najlepšie s tvarohom. 2. Od 1 roku do 3 rokov: 1-2 zarovnané kávové lyžičky 1x denne. 3. Od 3 do 5 rokov: po 1 zarovnanej čajovej lyžičke 1-2x denne. 4. Dospievajúcim a ženám: po 1/2 - 1 sáčok denne. Pri nachladnutí (laryngitída, chrípka, úpal pľúc, angína): užívať v priebehu dňa po 1 kávovej lyžičke každé 2 hodiny, 6-8 dávok cez deň počas 2-3 dní. Potom prejsť na obvyklé dávky. Piť pomaly, v priebehu dňa malé dávky. Užívať počas maximálnej aktivity meridiánu tenkého čreva od 13. do 15. hod., meridiánu obličiek od 17. do 19. hod. alebo meridiánu trojitého ohrievača od 21. do 23. hodiny. Kúra - najmenej 14 dní.

Dávkovanie:

od 1/7 sáčku až 1 sáčok 1x denne- v závislosti na veku. Balenie:10 vrecúšok v balení.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce