Tiens CHI masážny prístroj Healthy Swinger AW 96007

Tiens CHI masážny prístroj Healthy Swinger AW 96007

370 €

No tak toto je gól: od obľúbenej značky Tianshi - tento tovar si môžete nechať doručiť s výnimočnou zľavou za 370 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Vynikajúci od známej značky Tianshi - tento artikel čaká na vás za mimoriadne nízku cenu 370 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Tiens CHI masážny prístroj Healthy Swinger AW 96007

masážny prístroj

Každému je jasné, že najväčšie množstvo kyslíka spotrebujeme počas fyzickej záťaže. Avicena, veľký arabský lekár a mysliteľ tvrdil, že vďaka fyzickým cvičeniam sa stane užívanie liekov zbytočným. Pravidelná fyzická záťaž je zárukou nielen fyzického zdravia, duševnej harmónie, ale nám umožňuje aj zbaviť sa mnohých problémov, vrátane tých najchúlostivejších ako je nadváha, nepravidelné vyprázdňovanie, plynatosť čriev .

Masážny stroj Chi

Ľudský organizmus je v neustálom pohybe. Tento pohyb zabezpečuje sympatický nervový systém, ktorý podáva správne synchronizujúce impulzy každému jednému orgánu nášho tela. Výskumy dokazujú, že ľudský organizmus dostáva najväčšie množstvo životne dôležitého kyslíku počas pohybu. Stroj Chi bol zostrojený s prihliadnutím na tento základný princíp. Je to ojedinelý, zdravie upevňujúci masážny stroj.

Použitie:

Keď umiestnite chodidlá na masážny stroj Chi, pociťujete príjemné uvoľnenie vášho tela a rytmické "ukolísavanie", pričom chrbtica a kĺby, nezávisle od toho, dostanú plnohodnotnú záťaž, takpovediac "samostatne športujú". Týmto spôsobom sa organizmus nasycuje kyslíkom, pohyb chrbtice a kĺbov sa synchronizuje, svaly sa stávajú pružnými, aktivizuje sa krvný obeh.

Stroj Chi má jednoduchú a pohodlnú obsluhu. Jeho pravidelné používanie má taký istý účinok na organizmus ako pravidelné cvičenie.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce