Tiens Cholikan - RESVERATROL

Tiens Cholikan - RESVERATROL

68 €

No tak toto je gól: od kvalitnej značky Tianshi - tento tovar zakúpite s úžasnou cenovkou 68 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Špičkový tovar, značky Tianshi - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 68 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Tiens Cholikan - RESVERATROL

Výživové doplnky

Grape seed extract

Zloženie:resveratrol - jedna kapsula obsahuje 2,5 mg resveratrolu

Cholikan vlastnosti:

Cholikan - to je výsledok výskumu genetického inžinierstva, tzn, využitia súčasných biotechnológií, gény jednej látky prenášajú do druhej, aby sa v nej objavili niektoré znaky, ktoré sa nachádzali v prvotnej látke. Cholikan bol rozpracovaný práve touto technológiou. Tento biologicky aktívny doplnok sa vyrába na základe extraktov jadierok a viniča červeného a ružového hrozna.Jedným zo základných skutočných začiatkov Cholikanu je resveratrol, ktorý obsahujú jadierka hrozna. Jedna kapsula Cholikanu sa vyrovná jednej fľaši červeného hroznového vína, ktoré obsahuje 2 mg látky.

Resveratrol má tieto vlastnosti:

Je najsilnejším antioxidantom, ktorý svojou aktivitou predstihuje betakarotén 4 - 5 krát, vitamín E 50 krát, vitamín C 20 krát, vitamín A, selén a zinok.Spája a vylučuje z organizmu voľné radikály. Voľné radikály sú vysoko aktívne molekuly, ktoré sa vytvárajú v našom organizme neustále. Objavujú sa ako dôsledok fajčenia, vdychovania jedovatých chemických látok, dlhého pobytu na slnku, v dôsledku aktívnych športových cvičení atď. Dokonca normálna látková výmena, vzduch, potrava môžu byť podmienkami vzniku voľných radikálov. No ničia bunky a narúšajú ich funkciu prostredníctvom zničenia bunkových membrán.To spôsobuje:

urýchlenie procesu starnutia zapríčineného neustálou stratou tkanivových buniek rôznych orgánov
narušenie štruktúry DNA (nositeľov dedičných informácií) a poruchu tvorby zdravých buniek, čo môže viesť k vzniku nádorové ho procesu
zliepanie a spájanie molekúl a tkanív rôznych orgánov (napríklad bielkovín kože, v dôsledku čoho koža začína strácať pružnosť, pevnosť, stáva sa hrubou, povädnutou a zvráskavenou)
stratu schopnosti rozoznávať susedné bunky, čo spôsobuje nekontrolovaný rast buniek a ako následok vytváranie zhubných a nezhubných nádorov v organizme
zníženie imunity

Resveratrol normalizuje hladinu lipidov /cholesterolu/ v krvi. Cholesterol sa tvorí v pečeni, ale tiež sa môže do organizmu dostávať s potravou. V krvnej plazme a sére sa nerozpúšťa, ale pomocou osobitného prenášača - lipoproteínu (lipid + bielkovina) cirkuluje v krvi. Lipoproteínov existuje niekolko: triglyceridy (vytvorené z emulgovaných častíc a lipoproteínov obzvlášť nízkej hustoty); lipoproteíny nízkej hustoty; lipoproteíny vysokej hustoty. Veľká časť cholesterolu v plazme sa prenáša lipoproteínom nízkej hustoty. Najmä toto spojenie býva aj príčinou aterosklerózy. Takýto cholesterol sa ukladá na stienkach ciev v podobe platničiek a zapríčiňuje infarkty, porážky, zhoršenie pamäte atď. Pri vysokom obsahu cholesterolu nízkej hustoty sa zaznamenáva nízka hladina cholesterolu vysokej hustoty, ktorý naopak má veľmi veľký a kladný význam pre organizmus:

zúčastňuje sa na fungovaní nervových buniek, buniek veľkého mozgu
je nevyhnutný na syntézu pohlavných hormónov a hormónov nadobličiek
preniká do zloženia obalov buniek
je nevyhnutný na tvorbu žlčových kyselín

Resveratrol značne znižuje v krvi koncentráciu cholesterolu nízkej hustoty, súčasne zvyšujúc obsah cholesterolu vysokej hustoty.
Resveratrol preukazuje veľmi veľké protirakovinové účinky. Spomaľuje rast rakovinových buniek o 50% a dokonca je schopný zničiť rakovinové bunky, súčasne stimulujúc a aktivizujúc schopnosť regenerácie normálnych zdravých buniek. Efektívnosť používania Cholikanu pri rakovine mliečnej žľazy bola 43-47 %, u rakoviny pečene 37-48%, u rakoviny žalúdka 34-41 %, rast zdravých buniek tvoril 9-18%.
Podporuje tiež normálnu funkčnú schopnosť trombocytov, podporuje zníženie viskozity krvi, zabezpečujúc tým zárovei1 voľný prietok krvi v cievach, pretože udržiava pružnosť stienok ciev.
Má protizápalové a antibakteriálne účinky.
Je efektívnym kozmetickým prostriedkom, udržuje hladkosť a pružnosť kože, odvracajúc jej predčasné starnutie, ale tiež, majúc schopnosť obnovovať a stimulovať rast kolagénových vlákien, obnovuje mladosť povädnutej kože.
Má antialergické účinky, pretože neutralizuje vylučovanie histamínu.
Zlepšuje pamäť, zvyšuje odolnosť organizmu voči stresom.
Znižuje hladinu cukru v krvi a je veľmi efektívny pri retinopatii (zasiahnutí očnej sietnice) u cukrovkárov a hypertonikov.
Zlepšuje ostrosť zraku.
Obnovuje štruktúru napadnutých génov, tým tiež odvracia dedičné odovzdávanie takých chorôb, ako je cukrovka a hypertenzia ..

Indikácie:

Pri pobyte v ekologicky a radiačne nevhodných podmienkach, v škodlivej priemyselnej výrobe, počas rádio a chemoterapie.
Na zvýšenie odolnosti voči stresom a na odstránenie ich pôsobenia.
Ako najlepší perorálny (tzn. na vnútorné použitie) kozmetický prostriedok, ktorý dlhodobo umožňuje udržiavať mladosť kože a obnovovať zvädnutú.
Na profylaxiu a liečbu srdcovo-cievnych ochorení, teda aj porážky, infarktu, aterosklerózy.
Na profylaxiu a liečenie varikózneho rozšírenia žíl a troboflebitov.
Na zlepšenie mikrocirkulácie v orgánoch a tkanivách.
Na profylaxiu a liečenie /spolu s metódami tradičnej liečby/ onkologických ochorení; počas pooperačnej rehabilitácie.
Pri liečbe nezhubných nádorových procesov a predrakovinových stavov, napr. pri erózii krčku maternice, mastopatii, fibromyóme a iných.
Pri alergických ochoreniach rôzneho pôvodu, napr. pri bronchiálnej astme.
Na profylaxiu liečby retinopatie pri diabete, pri hypertónii a iných stavoch s napadnutím očnej sietnice, na zlepšenie ostrosti zraku.

Kontraindikácie:

zákazy žiadne.Opatrne: deťom do 12 rokov (pod dohľadom lekára).Spôsob užívania:

Užívať počas maximálnej činnosti meridiánu zainteresovaného orgánu.Druhý prijem robiť počas maximálnej aktivity trojitého ohrievača od 21. do 23. hod., zapiť kapsulu 1/2 pohárom čistej teplej vody.

Dávkovanie:

Za účelom profylaxie : po 1 kapsule lx denne.Za účelom liečby:1. týždeň: po 1 kapsule lx denne2. týždeň: po 1 kapsule 2x denne alebo 2 kapsle naraz3. týždeň: po 1 kapsule 2-3x denneVo výnimočných prípadoch pri onkologických ochoreniach možno dávku zvýšiť na 4-5 kapsúl denne. Liečebnú kúru a dávkovanie brať individuálne v závislosti od zdravotného stavu a choroby.Balenie:60 kapsúl v balení.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce