Tiens Fizzy trojnásobný horčík

Tiens Fizzy trojnásobný horčík

21 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, čo nám dodáva Tianshi - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 21 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Dnes sme vybrali: značky Tianshi - tento tovar zakúpite extra lacno za 21 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

TIENS FIZZY TROJNÁSOBNÝ HORČÍK S VÝŤAŽKOM Z BAZALKY

Výživové doplnky

Horčík sa nie bezdôvodne označuje za „prvok života.“ Jeho nedostatok je veľmi ľahko rozpoznateľný – odzrkadľuje sa najmä na výzore a na zdraví. Horčík sa podieľa na viac ako polovici 600 biochemických procesov, ktoré prebiehajú v ľudskom tele.

Tento prvok zohráva úlohu pri prevencii a uľahčení priebehu mnohých ochorení, zvlášť nervovej sústavy. Nie je prekvapením, že je jedným z prvkov, ktoré sa najviac kombinujú s ostatnými vitamínmi a minerálmi vo výživových doplnkoch.

Tento prvok sa nazýva ja ako „kráľ života“ a „prvok života“ – katalyzuje mnohé procesy v tele.

Horčík sa nachádza vo veľkom množstve potravín. Prejavy a príznaky nedostatku magnézia, čiže horčíka sú veľmi rôzne. Ako sa vyššie spomína prvok je často spojením rôznych vitamínov, aj v bežnom živote často dochádza k spoločnému nedostatku týchto vitamínov – najviac rozšírený je nedostatok vápnika, horčíka – príznaky sú často rozličné, u každého z nás individuálne.

Magnézium alebo horčík je druhý najdôležitejší elektrolyt v ľudskom tele. Jeho zásoby v ľudskom tele sa odhadujú na 20 až 30 gramov. Nachádza sa predovšetkým v kostnom tkanive. Metabolizmus magnézia je prepojený s metabolizmom iných prvkov, predovšetkým už s hore spomínaným vápnikom, ďalej draslíkom a fosforom. Magnézium je súčasťou približne 30 enzýmov, ktoré plnia rôzne biologické funkcie v organizme.

Zdroje magnézia:

strukoviny,
listová zeleniny
ovocie
mak
ryby
mäso
mlieko
orechy
kakao

Tento produkt obsahuje horčík vo forme uhličitanu a oxidu. Tento prvok je kľúčový pre správne fungovanie a vývoj tela. Jeho hlavnou úlohou v tele je jeho podiel na syntéze a rozklade vysoko energetických zlúčenín, hlavne adenozintrifosfátu.

Horčík je koenzým alebo aktivátor mnohých enzýmov. Reguluje rovnováhu vápnika v tele, podieľa sa na tvorbe inzulínu, zrážanlivosti krvi, správnej funkcii vitamínov B1 a C. Reguluje vývoj kostí, posilňuje prirodzenú obranyschopnosť a bojuje proti zápalom.

Bazalka – je jednoročná bylina, vyžaduje hlboké a veľmi výživné a priepustné pôdy s dostatkom vlahy. Bazalka slúži v prvom rade na uvoľňovanie všetkých druhov kŕčov. Ľudia, ktorí častejšie dostávajú kŕče alebo žijú pod veľkým stresom, príp. pijú veľa kávy, by mali preventívne piť šálku čaju z bazalky. Udržiava rovnováhu črevnej flóry a pomáha pri hnačkách a nadúvaní. Podporuje trávenie a zvyšuje chuť do jedla. Bazalka má uplatnenie i v aromaterapii.

Dávkovanie:

Produkt nie je určený na liečba na diagnostikovanie. Konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Pozorne si prečítajte príbalový leták

Zloženie:

horčík
vitamín B
vitamín C
vitamín K
vitamín A
draslík
mangán
vápnik
bazalka
výťažok z červenej repy

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce