TIENS matrac na posteľ

TIENS matrac na posteľ, pre zdravý spánok

680 €

Exkluzívny s akostnou značkou Tianshi - tento artikel odporúčame za jedinečnú cenu 680 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Poctivý výrobok, od top výrobcu Tianshi - tento artikel nakupujte v akcii za 680 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!

Tiens Matrac pre zdravý spánok

Zdravotné matrace

Ak vás trápi nespavosť alebo poruchy spánku ak nechcete užívať lieky na spanie a túžite konečne si vychutnať dobrý spánok, spoľahnite sa na TIENS Matrac pre zdravý spánok. Čím je zvláštny? Funguje na princípe čínskej medicíny. Využíva energetické toky v meridiánoch na to, aby zlepšila spánok tým, ktorí ho majú nedostatok.

Matrac uvoľňuje anióny, ktoré sú nazývané aj vzdušnými vitamínmi. Majú schopnosť odstraňovať zo vzduchu nečistoty, prach a mikróby. Sú bez pachu či farby a napriek tomu, že ich nevnímame, sú našimi pomocníkmi. Pre ľudské zdravie sú nenahraditeľné.

Okolo matraca sa vytvára infračervené magnetické pole, ktoré má pre organizmus nielen relaxačné účinky. Je známe, že pomocou magnetoterapie sa dajú zmierniť bolesti, uvoľňuje sa napätie svalov a telo sa dostáva do rovnováhy. Telo zároveň relaxuje. Magnety zlepšujú prietok krvi a tým výrazne pozitívne vplývajú na činnosť orgánov, najmä srdca. Pomáhajú pri únave.

Matrac rešpektuje princípy tradičnej čínskej medicíny a obsahuje 108 energetických hviezd určených pre jednolôžko a 156 energetických hviezd pre dvojlôžko. Súčasne sa uvoľňujú anióny, infračervené žiarenie a magnetická energia, čo spolu vytvára ten najlepší účinok na relaxáciu vášho tela. Nedostatok spánku môže viesť spočiatku k únave, podráždenosti, neskôr môže vyústiť do rozličných ochorení, depresií a chronickej únavy. Tabletky na spanie sú síce účinné, skôr či neskôr však môžu vyvolať závislosť.

Matrac je ideálny i na cesty a má nadčasový dizajn. Je vyrobený z uhlíkových vlákien z prírodného bambusu a aniónových vlákien. Telu dodá energiu na celý deň. Matrac funguje podľa princípov a zásad Vnútornej knihy žltého cisára, kde sa okrem iného uvádza, že zdravý spánok podporuje chladná hlava a teplé nohy. Magnetické pole pôsobí celoplošne a pomocou akupunktúrnych bodov sa dostáva do tela.

Štruktúra matraca vo vrstvách od vrchnej po spodnú:

Prvú vrstvu tvorí antistatická žakárová tkanina s jemným povrchom a príjemným vzhľadom
Druhou vrstvou je bavlna spolu s aniónovou vrstvou z turmalínu
V tretej vrstve sa nachádzajú energetické hviezdy využívajúce magnetické pole a polodrahokam turmalín

Štvrtá vrstva je bavlnená tkanina ľahká na údržbuV piatej vrstve sa nachádza bambusový uhlíkŠiesta vrstva je tvorená 100% bavlnou

Vlastnosti matraca:

Na jeho užívanie nie je potrebný prísun elektriny. Má univerzálny nadčasový dizajn a je zložený z ekologických materiálov. Funguje na báze biotechnológie TIENS energetické hviezdy.

Matrac sa neodporúča ľuďom s vysokým krvným tlakom a ochoreniami srdca.

Varovanie:

Matrac napriek tomu, že vytvára biologické magnetické pole, neovplyvňuje magnetické pole iných prístrojov
Nečistoty na matraci sa môžu čistiť iba čistou mäkkou handričkou a čistou vodou alebo pomocou neagresívneho čistiaceho prostriedku. Je možné ho prať v pračke pri 40 °C. Používajte ho žakarovým vzorom smerom nahor
Kvôli magnetickému poľu na matrac neukladajte hodinky ani magnetické karty (s magnetickým prúžkom)
Neukladajte na neho ani žiadne kovové predmety
Je nevhodný pre osoby s kardiostimulátorom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce