TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničky

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničky

150 €

Unikátny od populárneho výrobcu Tianshi - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 150 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 79€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Hit z katalógu: od obľúbeného výrobcu Tianshi - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 150 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek

Multifunkčné zariadenie - ozónový čistič

Malé prenosné multifunkčné zariadenie určené na odstraňovanie nepríjemných pachov. Nepríjemné pachy v našej domácnosti dokážu spôsobiť nemalé nepríjemnosti. Ak ste už vyskúšali rôzne vône, náplasti, odstraňovače pachov a i tak sa ho neviete zbaviť, je načase poobzerať sa po niečom účinnejšom a spoľahlivom.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek nie je špeciálne určený len na čistenie chladničiek. Funguje na báze ozónu, ktorý dokáže eliminovať škodliviny vo vašom byte a zbaviť ho nepríjemných zápachov.

Prečo ozón?

Ozón je trojatómový kyslík, ktorý sa bežne vytvára v stratosfére a má silnejšie dezinfekčné účinky ako kyslík. Vo svete sa používa na dezinfekciu potravín, jedál, na dezinfekciu ozónom v prvovýrobách, v priemyselných objektoch. Často je využívaný v medicíne na čistenie a dezinfekciu nástrojov a prístrojov. Je alternatívou čistenia vody bez použitia chlóru alebo chlórnanu.

Ozón sa viaže k atómom kyslíka po tom, ako vznikol v stratosfére, kde vystavením kyslíka ultrafialovému žiareniu či elektrickým výbojom vzniká práve ozón rozštiepením tohto kyslíka. Jednotlivé atómy kyslíka s označením O1 sa následne naviažu na kyslík a vzniká ozón.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek má skutočne široké využitie – môžete ho použiť, ak vás trápi pach v chladničke, na dezinfekciu obuvi a odstránenie pachov, na odstránenie pachov v šatníku, ak vás trápi pach po pripálenom hrnci či ak sa potrebujete zbaviť kuchynských pachov. Odstraňuje pachy a zároveň dezinfikuje povrchy.

Tento prístroj je kombináciou poznatkov z biotechnológie, elektroniky a mechaniky. Najnovšie technológie sa spojili, aby nám umožnili žiť zdravšie a bez nepríjemností. Využijete ho všade tam, kde vás trápia zápachy či „ťažký vzduch“.

Zariadenie má tri režimy prispôsobené rôznym podmienkam, ľahko sa ovláda jedným tlačidlom on-off. Je vysoko ekonomický, vyžaduje si nabíjanie z elektrickej zásuvky len raz mesačne.

Využitie:

na rozdiel od klasických osviežovačov vzduchu je možné tiens multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek použiť na odstránenie organických a anorganických pachov v rôznych sférach domácnosti
uchovanie čerstvosti potravín, ktoré sú uskladnené v chladničke
zvyšovanie hygieny v chladničke
odstraňovanie plesní, húb a baktérií ​

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: ​

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce