TIENS Prikrývka pre zdravý spánok

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok

280 €

Hit poslednej doby, so známou značkou Tianshi - tento hit môžete zohnať v jedinečnej akcii za 280 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Tianshi

Kvalitný od top značky Tianshi - tento hit ľahko nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 280 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok

Prikrývka na posteľ

Spánok, činnosť, ktorou trávime až jednu tretinu svojho života. Činnosť, ktorá naše telo regeneruje. Zdravý spánok je nevyhnutný pre naše fungovanie a pre pohodu. Spánok uvoľňuje a zlepšuje náladu. Nespavosť, naopak, vedie k podráždenosti, k strate aktivity, k únave a dlhodobý nedostatok spánku vedie k mnohým ťažkostiam až ochoreniam.

Mozog počas spánku nielen odpočíva, ale aj robí rozhodnutia. Spracováva informácie získané počas dňa do kompletnej štruktúry a následne ich v bdelom stave používa na rozhodovanie. Poruchy spánku môžu negatívne ovplyvňovať hipokampus – je to časť mozgu, ktorá nám ukladá informácie z krátkodobej pamäte do dlhodobej. Znížením funkcie hipokampusu znamená značné obmedzenie priestorovej orientácie a zhoršenie dlhodobej pamäte.

Nedostatok spánku môže spôsobiť i vznik mnohých ochorení, napríklad Alzheimerovej či Parkinsonovej choroby, pri ktorých bol preukázaný súvis s ich vznikom a nedostatkom spánku. Je to preto, lebo mozog nemá čas na to, aby sa zbavoval toxínov a tie môžu spôsobiť dané ochorenia.

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok je vytvorená na základe princípov tradičnej čínskej medicíny a v súlade s energetickými tokmi v telesných meridiánoch. Prikrývka pre zdravý spánok môže s využitím týchto princípov ovplyvňovať našu vitalitu a zaručiť dobrý spánok. Počas spánku vďaka využitej technológii a poznatkom podporuje detoxikačný proces, čo napomáha i mozgu, aby sa zbavoval škodlivín. Prikrývka na posteľ rešpektuje prúdenie energetických tokov a je zložená z materiálov, ktoré zaručia, že lieky na spanie nebudete potrebovať.

Z čoho sa skladá:

Vlákno Lukens – je polyesterové vlákno, jeho výhodou oproti klasickému je vyššia priedušnosť a nadýchanosť. Vlákno Lukens prispieva k lepšiemu krvnému obehu človeka.
Bavlna s ďalekým infračerveným žiarením a aniónmi – základom je turmalín, z ktorého je vyrobená bavlna s aniónmi a ďalekým infračerveným žiarením. Práve turmalín má na starosti uvoľňovanie aniónov a infračerveného žiarenia. Táto kombinácia zaručuje dobrý spánok.
Anióny – takzvané vzdušné vitamíny, ktoré vo vzduchu pohlcujú baktérie či plesne, uvoľňované počas spánku dokážu zvýšiť množstvo kyslíka v telových bunkách
Ďaleké infračervené žiarenie – elektromagnetické vlnenie slnečného svetla, ktoré je naším okom neviditeľné. Jeho účinky sú ale hmatateľné – prispieva k lepšiemu metabolizmu, odstraňuje zápaly a zmierňuje opuchy.

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok môže byť používaná i počas užívania liekov. Pred prvým použitím si dôsledne prečítajte návod na použitie.

Upozornenie: zamedzte styku povrchu výrobku s ostrými predmetmi.

Údržba: pri čistení používajte jemnú handričku navlhčenú vodou alebo len jemným čistiacim prípravkom. Výrobok zľahka pretrite a nechajte ho prirodzene vyschnúť. Nie je vhodný na pranie v pračke, ani na chemické čistenie.

Rozmer: 200x230cm

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce