Torultabs

Torultabs, 10 tabliet

12,10 €

Poctivý výrobok, od spoločnosti FINCLUB - tento artikel je v túto chvíľu pri časovo obmedzenej akcii za 12,10 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

No a toto chcete: od obľúbenej spoločnosti FINCLUB - tento tovar si môžete objednať za úžasnú cenu 12,10 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Torultabs

Doplnok výživy

obsahuje glutathion získaný z kŕmnych kvasníc extrakciou z fermentovanej ryže, sójových bôbov a vitamínov B a C. Glutamax obnovuje rovnováhu glutathionu v bunkách ľudského tela. Po použití alkoholu výrazne stúpa potreba vitamínu B, čím ju tento preparát nahradí, vitamín C je naviac dôležitým antioxidantom.

Kedy Torultabs pomáha:

vylučuje jedy z tela - nikotín, alkohol, otrava jedlom, ťažké kovy
má kozmetický efekt, obmedzuje poškodzovanie pokožky
zmierňuje prejavy starnutia
účinný pri liečení krvných porúch
zaručuje celkovú vitalitu organizmu
pri strese a pri problémoch s rovnováhou
ochrana pred vznikom nádorov
v období rekonvalescencie, po operáciách, úrazoch

Obsah Torultabsu : vo 2 tabletách: 100 mg glutathionu, vitamín C 60,0 mg, niacinamid (B3) 18,0 mg, kyselina pantothenová (B5) 4,0 mg, vitamín B6 2,2 mg, riboflavín 1,6 mg, thiamín 1,4 mg.

Dávkovanie:

2 tablety po požití alkoholu, maximálne 2 tablety denne. Výrobok nie je určený pre deti.

Balenie Torultabsu : 10 kapsúl

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce