Trend Relax Star

Trend Relax Star

18 €

Váš obľúbený tovar, populárneho výrobcu Starlife - tento produkt kúpite s neuveriteľnou zľavou za 18 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Starlife

Obľúbený produkt od kvalitnej značky Starlife - tento artikel neprepásnite výhodne za 18 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

TREND RELAX

Výživový doplnok

Zdravý spánok a duševná a fyzická pohoda sú dôležité pre zdravie. K zdravému spánku človek potrebuje nielen vhodné postele a matrace, ale aj výživové doplnky, ktoré spánok ešte skvalitnia. Zlý spánok sa môže podpísať pod celkovú nepohodu a podráždenosť. Mnohí požívajú bylinky, z ktorých si vyrábajú čaj na spanie. Trend Relax je produkt s obsahom z extraktov známych liečivých rastlín, ktoré oddávna používala tradičná ľudová medicína k celkovému upokojeniu a navodeniu spánku. Napomáha udržovať kvalitný a prirodzený spánok, pri vyrovnávaní sa so stresom pri náročnom životnom štýle. Prispieva k optimálnej relaxácii, pohode a duševnej pohody v prípade podráždenia.

Výživový doplnok obsahuje

Valeriána lekárska je bylinka, ktorá rastie v miernom pásme Európy. Má upokojujúce účinky na nervový systém a je používaná pri nespavosti. Pomáha prekonávať chronické poruchy spánku, depresiu a hysterické stavy, uvoľňuje svalové napätie, upokojuje búšenie srdca, bolesti hlavy, pôsobí proti žalúdočnej neuróze, črevným ťažkostiam, proti nadúvaniu a kŕčom. Účinné látky valeriány regulujú aj činnosť srdcových svalov i koronár­nych ciev, a tak znižujú krvný tlak, odstraňujú kŕče hladkého svalstva pri žalúdoč­ných a črevných ťažkostiach, pomáhajú proti črevným parazitom (hlísty).
Už v starom Egypte bol zeler používaný ako korenie, ale predovšetkým ako afrodiziakum. V ľudovom liečiteľstve je známy pre svoj blahodarný vplyv na mužskú potenciu. Zeler voňavý obsahuje vysoké množstvo vitamínu C. Vitamín A obsiahnutý v tejto zelenine podporuje tvorbu zrakového pigmentu, ktorý bráni vzniku šeroslepoty. Pre správnu zrážanlivosť krvi a mineralizáciu kostí je nevyhnutný vitamín K. Okrem celej skupiny vitamínov B v zelere nájdeme ešte vitamín E. Ten je pre telo významným antioxidantom, ktorý chráni pred voľnými radikálmi a vznikom niektorých druhov rakoviny.
Chmeľové šištičky sa využívajú na medicínske účely. Tie obsahujú éterické oleje, rastlinné farbivá a fytoestrogény, čo sú rastlinné hormóny podobné tým v ľudskom tele. Sú preventívnym prostriedkom proti rakovine prsníka, prostaty a sliznice maternice. Obsahujú tiež monoterpény a polysacharidy, ktoré chránia organizmus pred rakovinovými bunkami a posilňujú imunitný systém. Spolu s ostatnými zložkami napomôže chmeľ odstrániť depresívne nálady, problémy s koncentráciou a duševnú nevyrovnanosť, ktorá trápi mnohé ženy v rámci predmenštruačného syndrómu. V domácnosti sa tiež používa chmeľový čaj a odvar. Horká chmeľová šťava nakvapkaná do ucha odstraňuje bolesť a prečisťuje. Pôsobí proti vypadávaniu vlasov a zlepšuje prekrvenie pleti. Chmeľové hlávky sú dodnes osvedčeným prostriedkom proti nespavosti, neurózach a hystérii. Okrem toho chmeľ povzbudzuje chuť do jedla, tíši kŕče a pôsobí močopudne. Prvé správy o chmeli pochádzajú z 9. storočia, kedy sa začína pestovať vo Francúzsku. O dve storočia ho už pestujú aj v susednom Česku, odkiaľ sa rozšíril do Bavorska aj k nám. Najväčší rozmach dosiahlo pestovanie chmeľu za panovania Karla IV., ktorý zveľadil mnohé chmeľnice a na pestovanie chmeľu vynakladal aj nemalé finančné prostriedky.
Kocúrnik obyčajný sa používa pri zažívacích problémoch, na upokojenie žalúdka, bolestiach hlavy, kašli, nespavosti. Celá rastlina obsahuje silicu bohatú na karvakrol (základ rascovej vône) a tymol, ako aj nepetový laktón, štruktúrou blízky valepotriátom. Pôsobí proti kŕčom, hnačke, črevnej plynatosti a zápalom dýchacích ciest.

Dávkovanie: 1 tableta 2× denne.

Obsah balenia: 60 tabliet

Cena: Závisí od spôsobu spracovania rastlinných zložiek

Zloženie: Valerian (Valeriana officinalis, valeriána lekárska, koreň), Passionflower (Passiflora incarnata, mučenka pleťová, kvet), Celery (Apium graveolens, zeler voňavý, semeno), Catnip (Nepeta cataria, kocúrnik obyčajný, list), Hops (Humulus lupulus, chmeľ obyčajný, kvet), sušená pomarančová kôra.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce