Triflextabs - kĺbová výživa

Triflextabs - kĺbová výživa

46,56 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, populárneho výrobcu FINCLUB - tento produkt predávame v sezónne zľave za 46,56 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Perfektný originálne od labelu FINCLUB - tento tovar si môžete nechať poslať v úžasnej akcii za 46,56 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Fin Triflexitabs

Kĺbová výživa

Doplnok výživy Triflextabs obsahuje tri významné látky – glukosamín, chondroitín sulfát a látku OptiMSM. Všetky tri zložky výrazne zmierňujú bolesti kĺbov spôsobené opotrebovaním a nadmerným zaťažovaním.

Glukosamín

Glukosamín je chemická zlúčenina klasifikovaná ako aminocukor, prirodzene sa nachádzajúca v ľudskom aj živočíšnom tkanive. V ľudskom tele slúži ako stavebný blok pre rôzne funkčné molekuly. Pomáha tvoriť chrupavky a preto sa úplne bežne používa na tlmenie bolesti kĺbov, ktoré sú spôsobené zápalom alebo poškodením či dokonca stratou chrupavky.

Používanie glukosamínu do značnej miery poskytuje úľavu od bolesti jedincom s osteoartrózou kolena, bedrového kĺbu a chrbtice. Jeho príjem pomáha znižovať bolesti, ktoré sú spojené s reumatoidnou artritídou. Často sa používa aj pri zápaloch, ako pomoc pri liečení príznakov rôznych zápalových stavov – glukosamín zmierňuje zápaly.

Ako doplnok výživy sa najčastejšie získava z lastúr mäkkýšov. Môže byť preto nebezpečný pre ľudí s alergiou na mäkkýše. Prirodzene sa vyskytuje aj v kostiach živočíchov, v kostnej dreni a v hubách.

Glukosamín je najúčinnejší v prípade, ak sa používa s látkou zvanou chondroitín sulfát. Je rovnako štrukturálnou súčasťou chrupavky, má silný záporný náboj, ktorý zadržiava vodu a tým zabezpečuje dokonalú pružnosť chrupavky. Používa sa ako doplnok výživy, ako alternatívny liek na liečbu osteoartritídy. Zmierňuje bolesti kĺbov a má málo vedľajších účinkov.

Chondroitín sulfát

Chondroitín sulfát je polysacharid a jeho účinok na ľudí s osteoartrózou je výsledkom mnohých reakcií. Disponuje silnou protizápalovou aktivitou a označuje sa ako látka znižujúca riziko osteoartritídy, poškodenia chrupavky a znižujúca bolesti kĺbov, aj opuchy súvisiace s osteoartrózou.

Chondroitín sulfát sa priemyselne získava najčastejšie z hovädzích alebo bravčových chrupaviek. Patrí medzi pomaly pôsobiace lieky pri osteoartóze, čo znamená, že pri dlhodobom užívaní najmenej dva mesiace vykazuje priaznivé účinky proti bolesti kĺbov a pri zápaloch vznikajúcich pri artróze kĺbov. Jeho pomalší účinok sa zvyčajne objaví až po 4 – 6 týždňoch užívania, účinkuje však dlhodobo – aj po jeho vysadení.

OptiMSM

OptiMSM je prírodná organická zlúčenina síry, pôsobiaca ako hlavný stavebný blok komplexných proteínov, ktoré sa nazývajú glykozaminoglykány. Práve tie sú kľúčovými štruktúrnymi zložkami kĺbovej chrupavky.

MSM tvorí z najväčšej časti síra, až 34 %. Síra je veľmi dôležitou látkou, ktorá slúži na udržiavanie zdravých kĺbov, šliach, väzov a ostatných spojivových tkanív.

MSM sa často odporúča ako doplnok výživy v prípade chudnutia, pretože je dokázané, že takmer všetky diéty obsahujú minimálne množstvo síry.

Obsah: 90 cps

Dávkovanie: 1 kapsula denne - zapiť po raňajkách.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce