TRITON = Cordyceps+Reishi+Shiitake - 90 tabliet po 500 mg

TRITON = Cordyceps+Reishi+Shiitake - 90 tabliet po 500 mg

22,90 €

Obľúbený produkt od top výrobcu Good Nature - tento artikel pořizujte po zlacnenie za 22,90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Ponuka pre vás: od známeho výrobcu Good Nature - tento artikel čaká na vás s neuveriteľnou zľavou za 22,90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

TRITON - Cordyceps+Reishi+Shiitake - 90 tabliet po 500mg

Výživové doplnky

Liečivé huby

Na Západe bývaju liečivé huby často považované za jednoduchý potravinový doplnok. V čínskej medicíne je tomu naopak, pretože ich kombinovanie s ďalšími bylinami či hubami má veľmi dlhú históriu. Pri používaní bylín z hľadiska čínskeho celostného prístupu sa často zdá, že požadovaného prístupu sa najlepšie dosiahne kombináciou špecifických vlastností niektorých z nich, za iných okolností sa byliny pridávajú do receptúry na vyváženie nežiadúcich účinkov (v kontexte konkrétneho stavu) iných bylín v recepte, alebo skutočne i na pôsobenie proti možným vedľajším účinkom receptu.

Triton je novou kombináciou troch liečivých húb v rovnakom pomere: Cordyceps (Cordyceps sinensis), Reishi (Ganoderma lucidum) a Shitake (Lentinula edodes). Uvedené huby sú si svojimi účinkami veľmi blízke, každá z nich má v rámci prípravku špecifické pôsobenie, a tak potencuje jeho celkový účinok.

Cordyceps

z hľadiska čínskeho celostného pohľadu pomáha posilniť pľúca a obličky, čchi a krv. Je jinový a jangový zároveň, z čoho plynie dôležitá vlastnosť vyživovania esencie.

Reishi

z hľadiska čínskeho celostného pohľadu vstupuje do dráh žalúdku, sleziny, pľúc a srdca. Dopĺňa čchi, vyživuje krv a utišuje ducha.

Shitake

zosiľuje účinok prípravku v doplňovaní čchi a krvi, napomáha tiež regulácii vlhkosti, ktorá často sprevádza oslabenie čchi a krvi.

Zloženie 1 tablety:167 mg Cordyceps sinensis, 167 mg Ganoderma lucidum, Red Reishi, 167 mg Lentinula edodes, Shiitake.Prídavné látky: maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý.

Obsah: 90 tabliet á 750 mg, každá obsahuje 500 mg biomasy

Dávkovanie: Doporučené denné dávkovanie je 2-6 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce