Trúdnikovec pestrý - Coriolus Versicolor

Trúdnikovec pestrý - Coriolus Versicolor

23,75 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od top značky UZDRAV SA s.r.o. - tento produkt kúpite za skvelú cenu 23,75 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 
Do obchodu

Popis

UZDRAV SA s.r.o.

Urobte si radosť: čo nám vyrába UZDRAV SA s.r.o. - tento tovar si môžete objednať s úžasnou cenovkou 23,75 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Coriolus Versicolor - huba

Doplnky výživy

Coriolus Versicolor, alebo trúdnikovec pestrý patriaci medzi jedlé huby má mimoriadne silné protirakovinové účinky a výrazne podporuje imunitný systém. V Ázii, konkrétne v Číne a v Japonsku sa trúdnikovec pestrý používa tradične ako liečivá huba, aj ako pochúťka už viac ako 3 000 rokov.

Vo všeobecnosti táto cudzopasná huba slúži na podporu a posilnenie imunitného systému a pôsobí silno antioxidačne – vylučuje z organizmu toxíny a jedy. Coriolus Versicolor nie je cudzokrajná huba, nachádza sa v našich lesoch. Má veľmi typický vzhľad a nepravdepodobné je jej pomýlenie si s inou hubou. Na počudovanie je jednou z najviac preskúmaných a patrí medzi jedlé huby.

Trúdnikovec pestrý

Trúdnikovec pestrý obsahuje najmä dve podstatné zložky, polysacharidy zvané PSK a PSP.

PSK – krestin

je látka zložená z polysachirodov a bielkovín. Je dokázané, že táto látka pomáha predchádzať vzniku rakoviny. PSK bojuje priamo proti rakovinovým bunkám, nepriamo posilňuje odolnosť hostiteľských buniek. Týka sa to najmä rakoviny žalúdka – pri tomto druhu rakoviny látka PSK výrazne a dokázateľne predlžuje dobu prežitia pacientov s rakovinou žalúdka a metastázami.Vynikajúce účinky PSK sú preukázané pri kolorektálnom karcinóme, karcinóme pľúc, karcinóme pažeráka, nosohltana, prsníka a krčka maternice. Pri týchto typoch rakovinového ochorenia konzumácia trúdnikovca pestrého výrazne predlžuje prežitie pacientov po operácii. Pri zmienených typoch rakoviny poskytuje trúdnikovec pestrý výrazné uľavenie od bolesti a vedie k zlepšeniu stavu imunitného systému, čo výrazne prispieva k predĺženiu života. Významne zmierňuje vedľajšie účinky chemoterapie a rádioterapie.

Látka PSK na základe testov preukázala, že okrem antikarcinogénnych účinkov vykazuje aj anti-HIV aktivitu a výrazne zlepšuje imunitný systém. Výrazne znižuje výskyt vírusu Herpes simplex tým, že aktivuje prirodzené zabíjače, ktoré sa nachádzajú v bielych krvinkách. PSK je nositeľom špecifickej imunity a primárne pôsobia proti nádorovým bunkám.

PSP

sa skladá z peptidov a polysacharidov. PSP je imunostimulant, ktorý zvyšuje tvorbu lymfocytu a je rovnako účinný predovšetkým pri liečbe rakoviny žalúdka, pečene, hltanu a pľúc. U pacientov užívajúcich podpornú liečbu s PSP po chemoterapii alebo rádioterapii došlo k výraznému skráteniu zotavovania. Vďaka látkam podporujúcim imunitný systém má trúdnikovec pestrý vynikajúce výsledky v boji proti chronickej únave.

Trúdnikovec pestrý sa dá nazbierať kdekoľvek v našich lesoch, najväčší výskyt trúdnikovca je v zmiešaných bukovo-hrabových lesoch. Má sladkú chuť. Okrem našich lesov Coriulus rastie na spráchnivených kmeňoch v miernych podnebných pásmach v celej Európe, ale aj v Ázii a Severnej Amerike. V Číne bol trúdnikovec pestrý ceneným liečivom nielen tela, ale aj duše – má vitalizujúci účinok. Pôsobí najmä na žalúdok, srdce a slezinu. Z organizmu odvádza toxíny a eliminuje hlien, podľa čínskej medicíny doplňuje yin pečene a obličiek, vyživuje srdce a posilňuje slezinu.

Používa sa najmä pri onkologických ochoreniach.

Obsah balenia: 90 kapsul, každá kapsula obsahuje 500mg koncentrátu.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce