UŇA DE GATO (Vilcacora) čaj

UŇA DE GATO (Vilcacora) čaj

4,20 €

Prestížny čo odoberáme od výrobcu Good Nature - tento tovar si môžete zaobstarať extra výhodne za 4,20 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 79 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Good Nature

Perfektný s osvedčenou značkou Good Nature - tento produkt doručujeme v bombastické akcii za 4,20 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 79€. No a to sa jednoducho oplatí.

UŇA DE GATO - Vilcacora čaj

Výživové doplnky

- liana dosahujúca výšky až 20 metrov, rastúca v Amazónii. Vedľa listov vyrastajú typické zahnuté pazúriky, ktorými sa prichytáva okolitých stromov na svojej púti za svetlom. Podľa pazúrikov bola tiež pomenovaná na „Uňa de Gato" - „Cat‘s claw" teda „Mačací pazúr".

Výrobok UŇA DE GATO obsahuje vnútornú kôru (lyko) stromu uncaria tomentosa.Je používaný v tradičnom peruánskom domorodom liečiteľstve pri zápaloch, artritíde, ochoreniach žalúdka, ako diuretikum a depuratívum. Lyko je taktiež zvonku používané pri poraneniach a pri mnohých ďalších ťažkostiach. Po storočia je odvar používaný na zahnanie smädu, celkovej obnove vyčerpaného organizmu. Celkovo pomáha zvyšovať odolnosť organizmu a podporuje zdravie.Prítomnosť fytoorganických látok je vysvetlením možných antioxidačných, antimikrobiálnych, protizápalových a protinádorových účinkov rastliny.

Zloženie: sušená mletá vnútorná kôra liany Uncaria tomentosa Willd.D.C.

Pôsobenie Vilcacora: imunostimulačné, protizápalové, depuratívne (očistné), protimutagénne (protinádorové), hypotenzívne (znižuje krvný tlak), antioxidačné, antiagregačné (proti usadzovaniu trombov a plakov v cievach).

Indikácie vilcacora - ľahšie pomáha zvládnuť:

všetky druhy zápalov - hlavne artrózy a artritídy, vredové ochorenia žalúdka a dvanástorníka, ochorenia čriev,
Crohnovu chorobu,
zníženú imunitu a následné chronické stavy,
nádorové ochorenia,
zvýšený krvný tlak,
očistu cievnej steny.

Užívanie a dávkovanie:

1 - 2 *) polievkové lyžice na 1 liter vody, variť na miernom ohni 25 - 30 min, potom nechať schladiť, dochutiť, najlepšie včelím medom.20 - 30gr **) na 1 liter vody, rovnaký postup prípravy.Deti od 6 rokov 250 ml denne (1/4 - 1/2 lyžice)

Kontraindikácie:

hormonálna liečba, transplantácia darcovského tkaniva či orgánov, autoimúnne choroby, práve prebiehajúce očkovanie či vakcinácia, tehotenstvo, rádio- či chemoterapia***)

Balenie: 100gr. sušeného mletého lyka.

Vysvetlivky: *) dávkovanie schválené SZÚ a Min. zdrav. SR**) Terapeutické dávkovanie uvádzané ethnomedicinálnymi zdrojmi.***) V prípadoch kombinácie s rádio- či chemoterapiou nutná predchádzajúca konzultácia s ošetrujúcim a naším lekárom

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce