Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky

Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Vaše možnosti obohacujúce s preslávenou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento artikel je tu pre vás s VIP zľavou pre každého za 10,50 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Dnes sme vybrali: od známej značky A. Nelson&Co.Ltd - tento hit získate vo výpredajové akciu za 10,50 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 79€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Vine - Vínna réva (Vitis vinifera)

Bachova esencia 20 ml - bachove kvapky

Vine je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať nad ostatnými. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti alebo sú vysoko nadaní, ale tieto nepochybne existujúce schopnosti využívajú k dominancii alebo komandovaní ostatných. Vnútorne zastávajú názor, že všetko vedia lepšie než ostatní a preto ich zhadzujú. Aj keď sa nesnažia ostatných ľudí zmeniť, nedbajú na ich priania a názory. Vyžadujú a očakávajú absolútnu poslušnosť. Sú agresívni a pyšní a môžu veľmi hladovo túžiť po moci. V extrémnych prípadoch sa to prejavuje v tvrdosti, krutosti a v absolútnej miere bezcitnosti.

Dobrým príkladom sú rodičia alebo nadriadení, ktorí vládnu železnou rukou, politici, diktátori, ktorí nasadia všetky prostriedky k tomu, aby presadili svoje vlastné ciele, alebo školskí tyrani, ktorí držia ostatné deti pod agresívnym nátlakom.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Vine

– človek napriek svojej silnej osobnosti nepotrebuje dominovať nad ostatnými. Je schopný rozpoznať a oceniť dobro v ostatných ľuďoch. Veľkoryso povzbudzuje a vedie ostatných bez toho, aby ich potreboval kontrolovať a vládnuť im.

Vine v skratke:

Pomáha zvládnuť: dominanciu, silnú ctižiadosť u schopných ľudí, diktátorstvo, aroganciu, povýšenosť, panovačnosť, bezohľadnosť, sklony k tyranstvu a brutalite, extrémne vnútorné napätie
Pozitívny TP: múdre využívanie svojej sily a schopností, rozvoj prirodzenej autority, rešpektovanie individuality ostatných, pochopenie svojej úlohy v celku

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce