Virusblock forte - podpora imunity

Virusblock forte - podpora imunity

8,46 €

V akcii je od známej značky Barnys - tento tovar zakúpite v úžasnej akcii za 8,46 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Barnys

Tradičný bestseller, od populárneho výrobcu Barnys - tento hit nájdete v hustej akciu za 8,46 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 79 €, neplatíte poštovné. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Barny´s VirusBlock Forte

Boj proti vírusom - 5 dni a dosť

Najpredávanejšie preparáty na sezónne nachladnutie a chrípku môžete mať vo svojej domácej lekárničke aj vy! Tie najúčinnejšie kombinované rastlinné výživové doplnky sa dnes pripravujú v Kanade a obsahujú štandardizované extrakty zo ženšena pravého. Tým sa podporuje správne fungovanie imunitného systému a zvyšuje ochrana buniek pred oxidačným stresom.

Ženšen

Extrakt z koreňa ženšenu pravého je jedným z najviac účinných bylinných komplexov na celkovú podporu ľudského zdravia. Má mnoho názvov, napríklad aj všehoj ázijský alebo panax ginseng. Je to unikátna podporná bylina pre duševnú a fyzickú kondíciu s mimoriadne pozitívnymi účinkami aj na pohlavný život.

Domovinou ženšenu pravého sú prevažne oblasti juhovýchodnej Ázie. Vyhovuje mu aj podnebná klíma vo východnom Rusku a typický výskyt ženšenu je bezpochyby v Severnej Kórei. Vzhľadom na spracovávanie výživných extraktov je najdôležitejšie jeho podzemná časť. Je typický mohutnou koreňovou hlavou, charakteristického mrkvovitého tvaru. Táto trvalá bylina často dorastá do výšky 50 až 60 m. Jeho nadzemná časť každoročne odumiera. Listy sú dlhé a plodmi ženšenu sú sýtočervené kôstkovice.

Ženšen pravý je bohatý na polysacharidy, ale aj saponíny. Tie podporujú zdravú močovú a pohlavnú sústavu. Zabraňujú pri rozvoji rôznych zápalov v tele. Účinné látky ženšenu pravého prinášajú množstvo zdravotných výhod.

Ženšen účinky

Má silný antioxidačný efekt. Podporuje fyzickú kondíciu a vytrvalosť, preto je aj obľúbeným výživovým doplnkom u športovcov.
Prispieva k správnej peristaltike čriev. Podporuje zdravé trávenie
Využíva sa pri liečbe rôznych metabolických problémov a pri ochoreniach pečene
Pôsobí protizápalovo. Dokáže výrazne urýchliť hojenie rán
Zlepšuje pamäť a celkovú koncentráciu
Je dôležitým vitamínovým komplexom na potenciu a stimuluje hormóny, ktoré podporujú plodnosť u žien a aj u mužov
Podporuje prekrvenie pohlavnej sústavy a zvyšuje chuť na sex
Spomaľuje procesy spojené so starnutím buniek
Je prevenciou srdcovo-cievnych ochorení

Kozinec Blanitý

V kombinovaných rastlinných výživových doplnkoch na podporu obranných mechanizmov svojím účinným zložením prispieva aj kozinec blanitý.

Táto liečivá bylina je pokrytá jednoduchými, respektíve výraznými vidličnatými chlpmi. Na okrajoch palistov sa zväčša nachádzajú aj vonné žľazy. Sú často zrastené, prirastajú okolo stonky. Okvetie má tvar strapca v žltej, bielej, alebo aj fialovej farbe. Kozinec je najviac rozšírený v Severnej Ameriky. Isté zastúpenie vykazuje aj v Európe, Ázii a Afrike. Tam zväčša v podobe kríkových porastov. Dokáže vydržať aj v stepných a polopúštnych oblastiach. Je to svetlomilná rastlina, ktorá dobre znáša aj väčší nápor sucha.

Výťažky z kozinca blanitého výrazne posilňujú imunitný systém a to aj tým, že dokážu opraviť poškodenie DNA. Podporuje dlhovekosť a chráni telo pred rakovinou. Je účinnou liečivou bylinou pri ochoreniach horných dýchacích ciest. Spomaľuje proces starnutia a podporuje zdravý kardiovaskulárny systém. Počas tehotenstva a dojčenia treba užívanie extraktov z kozinca blanitého konzultovať s lekárom.

Kvalitný preparát na liečbu chrípky a nachladnutia obsahuje aj vysoký podiel zinku a vitamínu C. Pôsobia protizápalovo a antioxidačne.

Zloženie:

Aktívna látka
v 1 kapsule
RHV

Ženšen pravý
250 mg
nie je stanovené

Vitamín C
200 mg
250%

Activaloe
100 mg
nie je stanovené

Kozinec blanitý
50 mg
nie je stanovené

Zinok
2,5 mg
25%

Balenie: 20 cps

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce