Visitabs

Visitabs, 60 tabliet

28 €

Urobte si radosť: od značky FINCLUB - tento tovar si môžete nechať dodať po zľave za 28 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 79 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

Exkluzívny od firmy FINCLUB - tento hit ľahko nájdete v časovej obmedzenej zľave za 28 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Stráviť minimálne sedemdesiat deväť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Visitabs - zdravý zrak

Výživové doplnky

- obsahuje optimálne množstvo prírodných látok (luteín a zeaxantín z kvetu nechtíka, z čučoriedok a šupiek z hrozna), ktoré potláčajú degeneratívne zmeny zraku, chránia očný pigment pred škodlivými vplyvmi slnečného alebo počítačového žiarenia a sú veľmi vhodné pre unavené a zaťažené oči. Visitabs pomáha vodičom, počítačovým pracovníkom, seniorom a osobám s poruchami zraku. Pozitívny efekt sa dostavuje po 6 - 8 týždňoch užívania.

Kedy Visio Balance = Visitabs pomáha:

predchádza poškodeniu sietnice
zvyšuje ostrosť videnia
pomáha pri červených viečkach, pri suchých a podráždených očiach, pri pálení a slzení
chráni pred šeroslepotou, sivým zákalom
znižuje potrebu používania silnejších dioptrií

Názor oftalmologičky Mudr. Jany Brychtovej:

Na Visitabs nedám dopustiť nielen ja, ale i mnoho mojich spokojných pacientov. Je to najkomplexnejší prípravok obsahujúci prekurzory sietnicových farbív, aký na našom trhu poznám. Odstraňuje únavu akomodácie a tým pomáha oddialiť potrebu prvých okuliarov rádovo o mesiace až roky. Obvykle sa odporúča využívať 3 balenia do roka, ale mám veľa pacientov, ktorí ho užívajú takmer bez prerušenia, naviac im to pripadá i ekonomicky výhodnejšie (vzhľadom na cenu okuliarov, časté návštevy očných lekárov, možnosť straty okuliarov a pod.)Obsah v 1 tablete: 120 mg extraktu nechtíka lekárskeho; 98,1 mg kukuričného škrobu; 9 mg prášku z čučoriedok; 6 mg prášku zo šupiek hroznového vína; 6 mg luteínu, 0,1 mg zeaxantínu.Dávkovanie: 1 tableta denne. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 60 tabliet Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce