Vital mix - imunitný systém

Vital mix - imunitný systém

25,20 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od popredného výrobcu Provitex - tento artikel musíte mať s výnimočnou zľavou za 25,20 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 79€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Provitex

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu s osvedčenou značkou Provitex - tento produkt máte na dosah ruky za vynikajúcu cenu 25,20 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 79 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Vital MIX

Podpora imunity

Zdravý imunitný systém možno prirodzenou cestou podporovať pomocou účinných látok polysacharidov, vitamínu C, minerálov a flavonoidov. Zhustený výťažok z troch druhov hubových polysacharidov a výživných extraktov z aceroly posilňuje obranyschopnosť organizmu. Dokáže podporiť zdravie aj v dôsledku nesprávnych civilizačných návykov v životospráve. Ľudský organizmus sa celkovo oslabuje už pri zvýšenom strese, nesprávnom stravovaní, fajčení alebo v dôsledku vážnych genetických predispozícií.

Acerola

Účinky prirodzeného vitamínu C z Aceroly umožňujú okrem iného aj odstraňovať z tela choré, poškodené či geneticky degenerované bunky, vírusy a baktérie. Acerola je známa aj pod pojmom tropická čerešňa. Svojím unikátnym obsahom prirodzeného vitamínu C sa stáva čoraz obľúbenejšou zložkou v kvalitných výživových doplnkoch.

Domovinou tropickej čerešne sú rozľahlé karibské oblasti. Je to nízky, teplomilný ker so sýtočervenými plodmi. Tie sú dosť podobné čerešniam z našich zemepisných šírok. Plody majú výraznú kyslastú chuť. Tým majú veľmi blízko k chuti zrelého citrónu. Výťažky z aceroly sa uplatňujú v ľudovom liečiteľstve aj pre bohaté zastúpenie kyseliny pantoténovej, vitamínu B2 a B3. Acerola zásobuje ľudský organizmus aj železom a tiamínom.

Účinky aceroly na ľudský organizmus:

Je silným antioxidantom.
Má protizápalové a antibakteriálne účinky.
Odstraňuje z tela toxíny a voľné radikály, čím sa stáva aj významnou zložkou pri rôznych redukčných diétach.
Podporuje optimálne udržiavanie hladiny cukru v krvi
Využíva sa pri liečbe reumatických ochorení
Podporuje vstrebávanie polysacharidov tráviacim traktom
Zmierňuje príznaky anémie

Maitake

Na posilnenie obranyschopnosti organizmu sú známe aj účinky trsovnice lupeňovitej, tiež známej ako kriakový hríb.Kriakový hríb je bohatý na prírodné polysacharidy, ktoré podporujú správnu činnosť tráviaceho systému. Je významným výživovým doplnkom pri liečbe cukrovky II. stupňa. Táto liečivá huba sa vyskytuje predovšetkým v oblastiach Severnej Ameriky a v Európe. Ide o parazitickú hubu, ktorá sa svojím vzhľadom prispôsobuje odtieňu kôry napadnutého stromu. Výťažky z trsovnice majú priaznivý dopad aj pri liečbe pacientov s AIDS. Je vhodným vitamínovým doplnkom pre ľudí trpiacich rakovinou pľúc alebo hrubého čreva.

Pečiarka blazeová

Významnými zložkami v kvalitných výživových doplnkoch na posilnenie celkovej vitality tela sú aj mandľový hríb (pečiarka blazeová) a pečiatkový hríb (lesklokôrovka obyčajná).Najnovšie liečebné výskumy potvrdzujú úspešnú prevenciu aj liečbu rakoviny pôsobením týchto hubových extraktov na organizmus. Výťažky z mandľového a pečiatkového hríba zlepšujú celkový imunitný systém a úspešne podporujú liečbu HIV, AIDS a SARS.

Spomaľujú rast malígnych nádorov, zabraňujú vzniku metastáz a ich ďalšiemu rastu. Považujú sa za významnú doplnkovú terapiu pri liečbe bakteriálnych a vírusových ochorení. Zmierňujú nežiaduce príznaky respiračných a alergických ochorení. Priaznivo vplývajú na znižovanie krvného tlaku a hladiny cholesterolu v krvi. Zabraňujú riziku následkov mozgovej príhody. Sú známe aj ich regeneračné vlastnosti na činnosť mozgu. Spomaľujú procesy súvisiace s prirodzeným starnutím. Posilňujú organizmus aj pri chronickom únavovom syndróme a bežnej vyčerpanosti organizmu.

Balenie: 60 kps

Zloženie / 1 kapsula

117 mg výťažok (Acerola prášok)
85 mg výťažok (Grifola frondosa - Maitake - Trsovnica lupeňovitá - Kriakový hríb)
85 mg výťažok (Agaricus Blazei muril - Pečiarka blazeová- Mandľový hríb)
85 mg výťažok (Ganoderma lucidum - Reishi - Lesklokôrovka obyčajná - Pečiatkový hríb)

Dávkovanie:

Na posilnenie imunity a pri vysokom cholesterole alebo pred operáciou 2x1 kps denne alebo 2x2 kps denne

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce