Water violet - Perútnik močiarny 20 ml - bachove kvapky

Water violet - Perútnik močiarny 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

V akcii je práve teraz so známou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt objednáte v perfektnej akcii za 10,50 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Vaše možnosti obohacujúce s akostnou značkou A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt obchodujeme pri časovo obmedzenej akcii za 10,50 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Urobte si radosť.

Water violet - Perútnik močiarny (Hottonia palustris)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Water Violet je vhodný pre ľudí, ktorí sú považovaní za chytrých, pokojných a schopných. Ako mierni, v súkromnej sfére vážení ľudia, sú často žiadaní o radu, ale nikdy nevnucujú svoje názory a priania. Sú vzdelaní, vedia o svojich schopnostiach a majú pocit nadradenosti. V extrémnych prípadoch to môže viesť až k dištancovaniu sa, čím vytvárajú dojem pyšného a pohŕdavého človeka, povýšeného nad ostatných. Pri stavoch únavy a vyčerpanosti majú sklony stiahnuť sa do seba, takže ich správanie môže pôsobiť chladne a nespoločensky.

Svoje utrpenie si nechávajú pre seba. Nehľadajú pomoc u druhých a preto môžu pôsobiť citovo chladne. Je pre ne ťažké otvoriť sa iným. Radšej sa schovajú za svoju pokojnú, trpezlivú tvár.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Water violet

– človek s otvoreným a srdečným správaním voči druhým ľuďom, pričom si zachováva svoju vlastnú dôstojnosť a postavenie. Je rád, keď môže nechať aj druhých profitovať zo svojich vlastných poznatkov a znalostí, keď môže druhým pokojne a trpezlivo porozumieť v ich problémoch a ťažkostiach. Často vkladá svoj vlastný talent do služby druhým, napríklad ako poradca alebo učiteľ.

Water violet v skratke:

Pomáha zvládnuť: rezervovanosť, izolovanosť, hrdé stiahnutie sa do úzadia u schopných a obdivovaných ľudí, pocit prevahy, neprístupnosť, uzavretosť, osamelosť, strach z intimity, prehnané zdôrazňovanie intelektu, potlačenie citov
Pozitívny TP: tolerancia, pokora, múdrosť, dôstojnosť, otvorenosť, radosť z blízkosti druhých, dôvera k ľuďom, vyrovnanosť a nezávislosť, opora

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce