White Chestnut - Gaštan biely konský 20 ml - bachove kvapky

White Chestnut - Gaštan biely konský 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od obľúbenej spoločnosti A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt posielame po zlacnenie za 10,50 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Jasný hit, pochádzajúce od značky A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete zakúpiť vo výpredajové akciu za 10,50 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 79 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

White Chestnut - Gaštan biely konský (Aesculus hippocastanum)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

White Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nutkavými, nekľudnými myšlienkami, ktoré nevedia dostať pod kontrolu. Negatívne udalosti alebo výmeny názorov nevedia spracovať, takže ich v mysli neustále znovu prežívajú.

Neodbytné, nechcené myšlienky, vnútorné diskusie a rozhovory sa prehrávajú dookola ako zaseknutá gramofónová platňa, spôsobujú vnútorný nepokoj. Počas dňa je ťažké sa na niečo koncentrovať a v noci je ťažké sa naladiť na spánok. Následne tak môže vzniknúť dojem, že človek je nepozorný, napríklad keď neodpovedá na položenú otázku (viď tiež Clematis).

Pozitívny transformačný potenciál (TP) White Chestnut

–vyrovnanosť a vnútorný pokoj. Hlava je jasná, myšlienky sú opäť pod kontrolou a človek sa môže venovať riešeniu vzniknutého problému. Trýznivé starosti sú nahradené uvedomením si pozitívneho výsledku.

White Chestnut v skratke:

Pomáha zvládnuť: myšlienky, ktoré neustále krúžia hlavou, vnútorné dialógy, ľudí, ktorí stále dookola myslia na nejakú udalosť, mentálne napätie, hlodajúce myšlienky, nespavosť hlavne v ranných hodinách
Pozitívny TP: Dobrá schopnosť koncentrácie, duševný pokoj, sústredenie sa na prítomnosť, nerušený spánok, uvoľnenie napätia v hlave

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce