Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky

Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

V akcii je len tu od kvalitnej značky A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 10,50 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 79 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Nie je prečo váhať, od spoločnosti A. Nelson&Co.Ltd - tento tovar si môžete nechať dodať v neopakovateľnej akcii za 10,50 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 79 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Wild Rose - Planá šípková ruža (Rosa canina)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Wild Rose je vhodná pre ľudí, ktorí rezignovali na nepríjemnú situáciu. Tým môže byť ochorenie, monotónna životná situácia alebo nevhodné zamestnanie. Títo ľudia sa nesťažujú a sú apatickí, než aby sa opäť uzdravili, zmenili zamestnanie alebo sa tešili z jednoduchých vecí života. Napriek tomu, že ich životné pomery sú pre iných viac než uspokojivé, nenachádza sa u nich skutočný pocit šťastia. Nevykladajú žiadne úsilie, aby okolnosti zmenili. Tým robia títo ľudia na ostatných nudný a neradostný dojem, že nie sú schopní využiť svoj potenciál.

Počas choroby rýchlo vzdávajú svoj boj. Diagnózy ako „s tým sa musíte naučiť žiť“ prijímajú veľmi rýchlo a akceptujú to ako niečo, čo je dávno dané. Títo ľudia reagujú rezignáciou namiesto depresie a akceptujú život taký, aký je. Chýba im priebojnosť a ambície.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Wild Rose

sa prejavuje v živom záujme o život, prácu a svet. Rezignácia ustúpila ambíciám a cieľavedomosti, túžbe po zdraví a dobrých priateľoch. Akceptujú zodpovednosť za svoj život a životné okolnosti ležia v ich rukách. S iniciatívou konajú zmeny.

Wild Rose v skratke:

Pomáha zvládnuť: rezignáciu, apatiu, flegmatizmus, depresiu, pasivitu, unudenosť, lenivosť, stratu motivácie, pocit vnútornej prázdnoty, pre tých, čo sa už vzdali a sú bez energie
Pozitívny TP: chuť žiť, vitalita, radosť z práce a pohybu, spontánnosť, flexibilita, vnútorná sloboda, nadšenie pre vec

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce