Willow - Vŕba žltá 20 ml - bachove kvapky

Willow - Vŕba žltá 20 ml - bachove kvapky

10,50 €

Unikátny od A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt doručujeme s extra zľavou za 10,50 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 79 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 
Do obchodu

Popis

A. Nelson&Co.Ltd

Perfektný obľúbenej značky A. Nelson&Co.Ltd - tento produkt doručujeme s neuveriteľnou zľavou za 10,50 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Willow - Vŕba žltá (Salix vitelina)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky

Willow pomáha ľuďom, ktorí prežívajú nespokojnosť a hnev, sebaľútosť a zatrpknutosť. Takmer každý mal niekedy pocit, že je v určitých okolnostiach bezmocný. Tento Bachov kvet pomáha tieto pocity hnevu a mrzutosti neutralizovať, aby znovu získal humor a zmysel pre odhad vecí.

Willow pomáha pri pocite, že život človeka o niečo ukrátil, alebo že je bezbrannou obeťou, že si zaslúži lepšie zaobchádzanie. Ľudia, ktorí sa v tomto negatívnom postoji nachádzajú, závidia druhým veci, ako je šťastie, zdravie, radosť alebo úspech. To sa môže prejaviť na ich zlej nálade, vznietlivosti a zatrpknutom postoji.

Pokiaľ sú títo ľudia chorí, je s nimi ťažké zaobchádzanie, pretože nikdy nie sú s ničím spokojní. Majú sklony vidieť seba ako obeť. Akékoľvek zlepšenie pripúšťajú len s nechuťou. Neustála zlosť oslabuje ich celkovú vitalitu a môže všeobecne viesť k zhoršeniu zdravia.

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Willow

sa prejavuje v tom, že človek je schopní odpustiť a zabudnúť na minulé nespravodlivosti, tak že si život môže opäť užívať. Týmto spôsobom si priťahujú pozitívne životné okolnosti a vzťahy. Bývalá „obeť“ berie svoj osud sama do vlastných rúk.

Willow v skratke:

Pomáha zvládnuť: zatrpknutosť, pocit, že život je nespravodlivý, ukrivdenosť, negativizmus, závisť, zášť, sklon dávať vinu druhým, pocit bezmocnosti
Pozitívny TP: pozitívne myslenie, prechod z role obete do role tvorcu, zodpovednosť za svoj osud, vnútorný mier

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce